„Mám mladého manžela, který mě opečovává“: Marie Rottrová brzy oslaví 81. narozeniny. Co pro svůj vzhled dělá neobvyklého

V neděli 13. listopadu oslaví Marie Rottrová 81. narozeniny. Zpěvačka a hudebnice však na svůj věk nevypadá, kdyby ji uviděl někdo, kdo ji nezná, mohl by si myslet, že je jí 50 nebo 60 let. Zdá se, že může zastavit čas. Tvrdí ale, že pro svůj vzhled nedělá nic neobvyklého. Píše o tom server ŽivotvČesku.cz.

Marie Rottrová / Zdroj: youtube.com

„Nic pro to nedělám, žiji běžný život,“ řekla pro Život v Česku Marie Rottrová. Lidé se jí pořád ptají, co dělá, aby vypadala tak mladě, ale nemůže nic poradit, protože nedělá nic neobvyklého.

Vysvětluje to tím, že má mladého manžela, který se o ni stará a o kterého se stará ona. Minulý měsíc manželé oslavili 17. výročí svého vztahu, 6 let jsou manželé a před svatbou randili 11 let.

Marie Rottrová / Zdroj: youtube.com

Zpěvačka však upozornila na jídelníček. Snaží se, aby její jídlo bylo rozmanité, a proto se snaží vařit různé pokrmy. Věří, že to má pozitivní vliv na organismus.

Umělkyně také upozornila, že se nevyhýbá stresu, celý život v něm žije, ale upozorňuje, že jde spíš o pozitivní stres. Domnívá se, že malý stres je pro člověka čas od času nezbytný. Člověk se díky tomu může podle ní stát silnější.

Marie Rottrová / Zdroj: iDnes.tv

„Snažím se, aby míra stresu měla stejnou hladinu, nebyly v ní mimořádné změny,“ dodala Marie Rottrová.

Psali jsme:Matěj Misař se stal otcem: Bývalý moderátor Primy oznámil podrobnosti

PSALI JSME: RUCE V ZÁRUCE MĚLY PREMIÉRU V NEDĚLI VEČER: CO NA NOVOU KOMEDII ŘÍKAJÍ DIVÁCI

PŘIPOMÍNÁME: MARIE RŮŽIČKOVÉ RÁDA EXPERIMENTUJE: JE Z NÍ BLONDÝNKA, KTERÁ MÁ 180 COPÁNKŮ. JAK TUTO ZMĚNU VNÍMÁ VLADIMÍR RŮŽIČKA

Share