„Chtěla jsem se zavděčit, ale nejsem to já“: Marie Růžičková vysvětlila, proč experimentovala se svým vzhledem

Manželka slavného hokejového trenéra Vladimíra Růžičky Marie ráda experimentuje. Tentokrát znovu chystá vlasovou proměnu, chce se vrátit k černé barvě. Někteří lidé ji však kritizovali za experimenty s barvami, byl to nepříjemný zážitek. V rozhovoru pro eXtra.cz řekla, že chtěla jen vypadat lépe.

Marie Růžičková vysvětlila, že se před časem rozhodla obarvit si vlasy, protože ji lidé začali kritizovat a chtěla se jim zavděčit.

Tvrdí, že se neumí přetvařovat, ale mrzelo ji, že lidi nezajímalo, jakým je člověkem, že je dobrá máma, psali jen negativní komentáře o jejím vzhledu.

Psali, že vypadá jako maminka její o pět let mladší kamarádky, bylo jí to nepříjemné.

Kromě toho někteří uživatelé sociálních sítí upozorňovali také na to, že její dcera Lejla má blonďaté vlasy, zatímco její manžel a ona mají tmavé vlasy.

Z tohoto důvodu se rozhodla nechat si vlasy zesvětlit. Udělala to, i když jí blond prý nesedí, alespoň si to myslí. Má ráda tmavší barvy, to se líbí i jejímu muži.

„Chtěla jsem se zavděčit, chtěla jsem působit mladší a milejší, ale nejsem to já,“ přiznala v rozhovoru pro eXtra.cz Růžičková.

Teď už nevěnuje pozornost tomu, co o ní lidé říkají nebo za co ji kritizují, bere samu sebe takovou, jaká je.

Chce si znovu obarvit vlasy a uvědomuje si, že možná bude vypadat starší, ale je jí to už jedno, protože to nemá žádný vliv na to, jakým je člověkem. Navíc si Marie uvědomuje, že názor lidí nezmění.

PSALI JSME: BARBORA STRÝCOVÁ PROZRADILA ÚŽASNOU NOVINKU: „VÍŇA BUDE VELKÝ BRÁCHA“

PŘIPOMÍNÁME: LELA VÉMOLA SE ZNOVU STALA TERČEM KRITIKY: JAROMÍR SOUKUP NOVÉ PODNIKÁNÍ INFLUENCERKY BRÁNÍ

Share