Martina Navrátilová se vrátila do Česka a šla do Senátu: tenisová legenda převzala ocenění a neudržela slzy

Slavná tenistka Martina Navrátilová přicestovala do České republiky. Sportovkyně letos bojovala s rakovinou. Po léčbě si chce doma odpočinout se svou sestrou. Kromě toho navštívila Senát.

Server eXtra.cz píše, že Martina Navrátilová získala Stříbrnou medaili předsedy Senátu. Tenistka byla ráda, říká, že vždy dělá, co může, ale teď obdržela i medaili. Byla to pro ni zvláštní událost.

Martina Navrátilová / Zdroj: youtube.com

„Je to vysoké ocenění… Stříbrná medaile je něco speciálního. Moc si toho vážím a budu se snažit žít tak, abych si to zasloužila,“ řekla pro portál Sport.cz Navrátilová.

Martina Navrátilová / Zdroj: youtube.com

Doma se o ni stará její sestra a Martina si s ní chce odpočinout. To, co jí sestra vaří, jí moc chutná. Sportovkyně vtipkovala, že nedávno zhubla, takže teď tu může zůstat o něco déle.

Martina Navrátilová / Zdroj: youtube.com

Tenistka začátkem tohoto roku prozradila, že jí byla opětovně diagnostikována rakovina prsu. Před třinácti lety už tuto zákeřnou nemoc porazila. Letos musela začít podstupovat chemoterapie. V březnu oznámila, že se uzdravila.

PSALI JSME: TAKHLE MÁ VYPADAT PRVNÍ DÁMA: OKOUZLUJÍCÍ EVA PAVLOVÁ V KRÁSNÝCH ČERVENÝCH ŠATECH UDĚLALA DOJEM NA GALAVEČERU HAPPY HEARTS

PŘIPOMÍNÁME: VOJTA KOTEK PŘEKVAPIL SVÝM NOVÝM VZHLEDEM: MÁLOKDO BY HO NA PRVNÍ POHLED POZNAL

Share