Moderátorka Gabriela Partyšová slaví 45 let a promluvila o další svatbě

Gabriela Partyšová se narodila 9. června 1978 v Brně, dnes slaví půlkulaté jubileum. V dětství se věnovala zpěvu a hře na klavír. Stala se zpěvačkou a herečkou, ale proslavila se jako moderátorka.

Gabriela Partyšová / Zdroj: youtube.com

Portál eXtra.cz píše, že v dětství se Partyšová věnovala dabingu, svůj hlas propůjčovala několika dívkám. Ještě během studií gymnázia zahájila svou kariéru moderátorky, pracovala v Rádiu Krokodýl.

V roce 1996 začala Gabriela Partyšová spolupracovat s televizními stanicemi. Moderovala show Snídaně s Novou, Život ve hvězdách či TOP STAR magazín.

Gabriela Partyšová / Zdroj: youtube.com

Před dvaceti lety získala v hudební anketě Český slavík vítěznou trofej jako Objev roku. Vystupovala pod umělcekým jménem Rebeka. Kromě toho příležitostně hrála v českých filmech a seriálech.

Gabriela byla dvakrát vdaná, s prvním manželem Josefem Koktou má syna Kristiána. Momentálně chodí s podnikatelem Igorem Faitem, který vybudoval investiční skupinu Jet Investment. Partneři se spolu objevili na Plese jako Brno.

Gabriela Partyšová / Zdroj: youtube.com

„Měla jsem dvě manželství a tohle je třetí muž, kterého bych si vzala,“ řekla pro portál Vlasta.cz Gabriela Partyšová.

PSALI JSME: „DOVOLENOU NA MALEDIVÁCH SI ASI UŽ NEDOPŘEJI“: JAROSLAVA OBERMAIEROVÁ ŘEKLA, JAK VYSOKÝ MÁ DŮCHOD

PŘIPOMÍNÁME: VERONIKA ŽILKOVÁ A MARTIN STROPNICKÝ JSOU OFICIÁLNĚ ROZVEDENÍ: DOKUMENT PODEPSALI NA PLOTĚ JUSTIČNÍHO PALÁCE

Share