Monika Babišová přišla k soudu s velmi drahou kabelkou: český občan bude potřebovat 15 průměrných platů, aby si ji koupil

Monika Babišová dorazila k hlavnímu líčení v obžalobě svého manžela Andreje Babiše. Ten je obviňován v kauze Čapí hnízdo. Manželka expremiéra, jak je u ní zvykem, zvolila pro tuto událost elegantní oblečení a luxusní kabelku Birkin od Hermès. Její cena je astronomická a zákazníci na ni čekají i několik let. Píše o tom web blesk.cz.

Pro soudní líčení svého manžela Monika Babišová zvolila černou a bílou barvu. Elegantní kostýmek kolekce Hugo Boss má cenu několika desítek tisíc korun. Kromě toho milovnice módy vytáhla i drahou kabelku.

Monika a Andrej Babišovi / Zdroj: youtube.com

I když kabelka působí nenápadně, jedná se kousek od Hermès a její cena začíná od 500 tisíc korun. Některé stojí i jeden milion korun a čekat se na ně musí až několik let.

Pokud kabelka stojí půl milionu korun, tak český občan bude potřebovat 15 průměrných platů, aby si ji koupil.

Kabelka Moniky Babišoví / Zdroj: blesk.cz

Není to poprvé, co se Monika Babišová ukazuje na veřejnost i s tak drahými doplňky. Během cesty do Ameriky měla také kabelku, která stála 270 tisíc korun.

Když Monika Babišová byla manželkou premiéra, tak se před cestami do zahraničí radila se stylisty, co má zvolit.

Monika Babišová / Zdroj: youtube.com

Nezaostává za svou maminkou ani její dcera Viven. Dcera Andreje Babiše se také dobře vyzná v módě a svým vzhledem překvapila veřejnost, když se objevila na francouzské ambasádě a měla na sobě nápadné lodičky za 14 tisíc korun od návrháře Christiana Louboutina.

PSALI JSME: MONIKA BAGÁROVÁ ZAZPÍVALA NA PÓDIU SE SVOU DCEROU: „PÍSNIČKY ZE SRDCE OD MÁMY DĚTEM JSOU VŽDY KRÁSNÉ“

PŘIPOMÍNÁME: POLKLA BODAJÍCÍ HMYZ: JIŘINA BOHDALOVÁ PROMLUVILA O SVÉM BOJI O ŽIVOT

Share