Monika Bagárová požádala fanoušky o pomoc : Zpěvačka chce s Ruminkou vyrazit na halloweenskou party

Monika Bagárová je aktivní na svých sociálních sítích. Ukazuje okamžiky ze soukromí nebo to, na čem pracuje. Lidé budou brzy slavit Halloween a zpěvačka se zeptala fanoušků, kam by mohla vyrazit.

Monika Bagárová / Zdroj: youtube.com

Monika Bagárová chce se svou dcerou Rumiou vyrazit na halloweenskou party. Na Instagramu zveřejnila společnou fotografii.

Zpěvačka se zeptala fanoušků, kde by se mohla s dcerou bavit. Také ji zajímalo, co jí lidé poradí, za koho by se mohly obléknout.

Monika Bagárová / Zdroj: youtube.com

Fanoušci reagovali a napsali spoustu komentářů. Chtěli, aby zpěvačka s dcerou vypadaly jako Anna a Elsa z Ledového království.

„Avokádo a dýně,“ napsala Natálie Bagárová. Tento návrh se líbil i mnoha uživatelům sociální sítě. „Tak Ruminka určitě za princeznu a vy jako maminka za královnu,“ napsala další žena. „Tom a Jerry,“ navrhl další uživatel.

Monika Bagárová / Zdroj: youtube.com

Lidé psali i o místech, kam by zpěvačka mohla zajít. Monika Bagárová byla určitě ráda, že jí fanoušci chtějí pomoci, některé komentáře ji pobavily.

PSALI JSME: „NA ULICI SE DOSTAL SÁM“: RADEK FILIPI PROMLUVIL O SVÉM OTCI, KTERÝ BYDLÍ V GARÁŽI A VYBÍRÁ POPELNICE

PŘIPOMÍNÁME: „VÁŽÍM SI TOHO A MOC MI TO V TÉHLE DOBĚ POMÁHÁ“: KAM ODJEL MARGITA, ABY ZMÍRNIL SMUTEK PO MANŽELCE ZAGOROVÉ

Share