„Já tě miluju“: Šárka Vaňková veřejně přiznala, že randí s Petrem Vondráčkem

Šárka Vaňková se několikrát objevila na veřejnosti po boku Petra Vondráčka. Zpěvačka ale o herci a hudebníkovi mluvila jako o svém kamarádovi. Teď už se ale netají tím, že jsou spolu.

Zpěvačka v minulosti chodila se svým kolegou Danielem Hůlkou, jejím partnerem byl i režisér Filip Renč. Před časem se rozešla s hudebníkem Richardem Nálepou.

Šárka Vaňková / Zdroj: youtube.com

Herec a hudebník chodil s kolegyní Barborou Janatkovou, se kterou má dceru Aničku. Před časem se rozešli a poté umělec randil s jinými ženami.

Šárka a Petr dorazili spolu na akci Anděl mezi zdravotníky, kde i před lidmi se párkrát chytli za ruce.

Petr Vondráček / Zdroj: youtube.com

Vondráček v rozhovoru pro Blesk.cz řekl, že spolu tráví hodně času a že mají se rádi. Poté se zpěvačky zeptal, jak by to pojmenovala.

„No já tě miluju,“ prohlásila Šárka Vaňková. Přestože Petr Vondráček nerad mluví o soukromých věcech, potvrdil, že s Šárkou tvoří pár a odpověděl na pár otázek.

Šárka Vaňková / Zdroj: youtube.com

Poprvé se potkali asi před 20 lety, ale vídali se velmi zřídka. „Ale pak to najednou zajiskřilo. Kdyby mi předtím někdo řekl, že se budu s Šárkou Vaňkovou nějak sbližovat, tak bych mu řekl, že se zbláznil,“ řekl se smíchem Vondráček pro Blesk.cz.

PSALI JSME: ROZLUČKA SE SVOBODOU: TAŤÁNA KUCHAŘOVÁ SE TĚŠÍ NA SVATBU

PŘIPOMÍNÁME: „VĚŘTE POUZE NAŠIM INSTAGRAMŮM“: CO ŘEKLA VERONIKA ŽILKOVÁ O SVATBĚ AGÁTY HANYCHOVÉ

Share