Natálie Jirásková slaví 18. narozeniny: dcera Ivy Kubelkové vyrostla do krásy a stala se úspěšnou modelkou

1. listopadu 2004 se moderátorka a modelka Iva Kubelková poprvé stala maminkou, narodila se jí dcera Natálie Jirásková. Dnes její starší dcera slaví 18. narozeniny, je už plnoletá. Natálie Jirásková má už za sebou kariérní úspěchy. Píše o tom server eXtra.cz.

Dcera se rozhodla jít ve stopách své matky. Natálie Jirásková se modelingu věnuje od 14 let, za poslední čtyři roky se proslavila a je již známá ve světě českého showbyznysu.

Hodně času věnuje své práci, přesto se nyní soustředí na studium. V každém případě je to důležité, zatím se pro ni její práce nestala hlavní prioritou.

Média o ní začala často psát před několika měsíci, když vyšlo najevo, že už není sama a že jejím přítelem je zpěvák a herec Adam Mišík.

„Adam je už v rodině, s maminkou se znal dřív. Něco spolu natáčeli,“ řekla před časem pro eXtra.cz Natálie Jirásková. Prozradila, že se s Adamem začali vídat častěji, chodili na kafe a tak vznikl vztah.

Iva Kubelková vidí, že její dcera je šťastná a to je pro ni nejdůležitější. Nezasahuje a nesnaží se něco řešit, protože si její dcera sama vybrala partnera a užívá si tento vztah.

PSALI JSME: KORDULA STROPNICKÁ SE OBJEVILA NA VEŘEJNOSTI SE SVÝM PŘÍTELEM: JE TO POHLEDNÝ MLADÍK

PŘIPOMÍNÁME: JAK DNES VYPADÁ KDYSI NEJKRÁSNĚJŠÍ DÍVKA SVĚTA: FRANCOUZSKÁ MODELKA UKÁZALA SVOU TVÁŘ BEZ MAKE-UPU

Share