Jiří Krampol se ocitl v nepříjemné situaci v léčebně: „Nechtěl jsem udělat žádný malér“

Jiří Krampol si na české zdravotnictví nestěžuje, má s ním dobré zkušenosti. Nepříjemnou situaci v léčebně ale před pár lety zažila jeho zesnulá manželka Hana. Tehdy se herec málem dostal do průšvihu.

Během posledních let lékaři Jiřímu Krampolovi několikrát zachránili život. Loni strávil vánoční svátky v nemocnici, zdravotnická zařízení navštěvuje pravidelně.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Na tuzemské zdravotnictví si 84letý umělec nestěžuje. V rozhovoru pro TN.cz. řekl, že mnohokrát byl v Nemocnici Na Františku, české lékaře chválí, mnozí z nich jsou podle něj úžasní lidé, kteří chtějí pomáhat ostatním.

Chválu pěje i na sestřičky, svou práci dělají dobře. Herec je vděčný profesoru Špačkovi, který mu několikrát zachránil život.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

V českém zdravotnictví je dle něj problém, že pacientů přibývá, ale zdravotnických pracovníků je stále málo.

Zavzpomínal však i na nepříjemnou situaci, kterou jeho žena Hana zažila vpsychiatrické léčebně v Bohnicích, bylo to dle jeho slov přes čáru.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

„Měla příšerné deprese a bolesti, tam byl tak nepříjemný personál, to jsem si říkal… Já jsem cholerik a nechtěl jsem tam udělat žádný malér,“ řekl Jiří Krampol pro TN.cz.

PSALI JSME: KAREL GOTT NAVŽDY: JAKÉ NOVÉ PŘEKVAPENÍ NACHYSTALA IVANA PRO SLAVÍKA DO NEBE A JEHO FANOUŠKY

PŘIPOMÍNÁME: ÚDAJNÁ SVATBA A ČTVRTÉ DÍTĚ: AGÁTA HANYCHOVÁ UVEDLA VĚCI NA PRAVOU MÍRU

Share