„Nevadilo by mi, kdybych měl další dceru“: Jakub Prachař poprvé promluvil o miminku s novou partnerkou Sarou Sandevou

Jakub Prachař dorazil se svou přítelkyní Sarou Sandevou na premiéru filmu Buď chlap!, ve kterém ztvárnil hlavní roli. Jedním z témat komedie je mužnost a dospívání. Herec se v rozhovoru pro Super.cz také hovořil na toto téma, ale odpověděl i na otázku týkající se dalšího potomka.

Jakub Prachař / Zdroj: youtube.com

Hlavní hrdina filmu Pavel odjel na kurz, kde se mohl stát opravdovým chlapem. Jakub Prachař, který ho hraje, ale nic takového nepotřebuje.

Žádná z jeho partnerek mu nikdy neřekla, že nenídost chlap, to nikdy nebyl problém v jeho vztazích. „Asi jsem byl vždycky dostatečně vyspělý. I když mentálně ne,“ řekl herec pro Super.cz.

Jakub Prachař / Zdroj: Super.cz

Někdy se cítí jako teenager, to má podle něj určité výkyvy a myslí si, že už se to nikdy nezmění. Upřesnil však, že umí ledacos, například dokáže opravit střechu atd.

Herec má s bývalou manželkou Agátou Hanychovou pětiletou dceru Miu, která už ho dle jeho slov přerostla. Uvedl, že ženy vždy přerostou muže a tak to má být.

Jakub Prachař a Sara Sandeva / Zdroj: Super.cz

Nebránil by se dalšímu dítěti, mohl by vychovávat chlapce. „Asi by to kluka chtělo, ale nevadilo by mi, kdybych měl další dceru. Holky jsou fakt lepší,“ dodal Jakub Prachař. To však nezáleží jen na něm, a tak poradil, aby se na to už zeptali jeho partnerky.

PSALI JSME: KARLOS VÉMOLA PŘEKVAPIL SVOU MANŽELKU: LELA VÉMOLA UKÁZALA ROZTOMILÝ PŘÍRŮSTEK DO RODINY

PŘIPOMÍNÁME: JITKA ČVANČAROVÁ PROMLUVILA O SVÝCH DĚTECH: „TO JE MAXIMUM, CO O SVÉ RODINĚ DOKÁŽI VEŘEJNĚ ŘÍCT“

Share