Nevěsta mě opustila v den našeho zasnoubení: o 30 let později jsem ji náhodou potkal poblíž mého domu

Se svou láskou Marii jsem se seznámil během studia na univerzitě. Po niž jsme oba šli pracovat. Moc jsem ji miloval, kvůli čemuž docela rychle požádal ji o ruku. Naštěstí odpověděla Ano.

Nicméně, tam bylo jedno“ale“. Moje snoubenka byla znepokojena skutečností, že nemáme kde bydlet, protože jsem neměl vlastní bydlení a s obrovské množství peněz jsme ještě tehdy neměli.

Svatba/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Však jsme se začali připravovat ke svatbě, což bylo docela náročné. Pomáhali nám rodiče, a peněz do naší svatby vložili opravdu hodně. A v den svatby jsem dorazil do místa její provedení. Hodně jsem se bál, jak to dopadne.

Ale nebylo se čeho bát, jak se později ukáže. Už se sjeli všichni hosté a Marie nebyla. Myslel jsem, že se zdržuje u kadeřníka nebo na make-upu. Ale opak byl pravdou. Její kamarádka mi řekla, že se už nechce vdávat.

Svatba/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Tohle mě opravdu šokovalo, maminka začala plakat, a jsem vyšel ven a sedl na lavičku. Najednou z rohu vyšla dívka. Plakala tak hořce, že jsem jí nemohl nepomoct. Mimochodem byla ve svatebních šatech, takže jsem mohl tušit, co se stalo.

Její ženich svatbu také zrušil. Stejně jako Marie. Začal jsem mluvit s holkou. Ptal se, kdo je, jak se to stalo a co plánuje dál. Dívka byla velice dobrá a příjemná. A taky krásná! Řekl jsem jí, aby si vzala mě. Slibil jsem jí taky, že už nikdy v životě nebude tak horce plakat.

Svatba/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Řekla jen ano, a vrátili jsme se spolu do místnosti s hosty. Měli jsme opravdu užasnou svatbu, a s touto holkou máme i dnes úžasný život. Vychováváme dětí, máme krásný dům, a jsme šťastní.

Po třiceti letech jsem potkal Marii vedle svého domu. Zjistil jsem, že bydlí na kolejích. S niž jsem přemluvil, a Marie mi řekla, že se omlouvá, a chtěla by všechno vrátit zpátky. Určitě jsem takovou nabídku odmítl, protože dnes mám všechno, o čem jsem kdysi snil.

Svatba/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: OBJEVILY SE INFORMACE O ZDRAVOTNÍM STAVU VÁCLAVA NECKÁŘE: JAK SE NYNÍ SLAVNÝ ZPĚVÁK CÍTÍ

PŘIPOMÍNÁME: DO HERECKÉHO NEBE ODEŠLA ZUZANA BURIANOVÁ: HRÁLA V KOMEDII VESNIČKO MÁ STŘEDISKOVÁ

Share