Oblíbený herec Miroslav Hanuš slaví kulaté 60. narozeniny: kdo je jeho životní láska

Miroslav Hanuš dnes slaví 60. narozeniny. Slavný herec žije více než 30 let se svou ženou Janou, s ní má tři dcery. Jeho partnerka na svatbu čekala dlouho.

Miroslav Hanuš / Zdroj: youtube.com

Jana Hanušová je choreografka, ale zahrála si i ve filmu režiséra Miloše Formana Amadeus. S partnerem vychovala tři dcery, partneři se však vzali až po 18 letech vztahu.

Svatbu neplánovali, rozhodnutí bylo spíš spontánní. Stalo se to jednoho večera, když už herec odpočíval. Jana se ho zeptala, co kdyby se vzali. Tato otázka ho ale nepřekvapila.

Miroslav Hanuš / Zdroj: youtube.com

„Asi vyčichla, že jsem po moučníku oslabený. Já jsem se ptal kdy a ona řekla, že v úterý,“ prozradil Miroslav Hanuš v show 7 pádů Honzy Dědka. Jejich svatba byla skromná, partneři dokonce ušetřili i za snubní prsteny, které měli ze železářství.

Milující otec je na své dcery rozhodně pyšný. Nejstarší dcera Alžběta je učitelka. Jeho dvě mladší dcery jdou ve stopách svého otce, Eliška se stala herečkou, Jindřiška také chce být herečkou, takže studuje na DAMU.

Miroslav Hanuš s manželkou Janou / Zdroj: youtube.com

Se svými dcerami má herec výborný vztah, bydlí kousek od něj. Miroslav Hanuš jim slíbil, že jim finančně přispěje, pokud si chtějí koupit byt. Řekl ale jednu podmínku, totiž že by to muselo být blízko. Je rád, že se mu to povedlo a dnes si na nic nestěžuje.

PSALI JSME: BOHUŠ MATUŠ NEVÍ, CO MÁ UDĚLAT: ŘEŠÍ TEN JEDINÝ PROBLÉM

PŘIPOMÍNÁME: „JE TO MŮJ VYSNĚNÝ PRINC“: LUCIE BÍLÁ PARTNERA JEN CHVÁLÍ

Share