Olga Menzelová poprvé promluvila o vztahu s egyptologem: jak jim to spolu klape

Partnerem Olgy Menzelové je egyptolog Miroslav Bárta, tvoří pár už několik let. Narodil se jim syn Albert ještě za života jejího manžela, režiséra Jiřího Menzela. Teprve nedávno se však pár začal objevovat na veřejnosti. Nyní Menzelová promluvila o jejich vztahu. Píše o tom server Super.cz.

Léto partneři tráví v Česku a jsou rádi, že mohou být doma. Před časem se v Granadě konala egyptologická konference a Miroslav s Olgou tam vyrazili společně.

Olga Menzelová / Zdroj: youtube.com

Rozhodně se jí líbí, že se její partner věnuje tak zajímavé profesi. Díky němu se dozvěděla spoustu zajímavých věcí o starém Egyptě, většina lidí nic takového neví.

„Je to šíleně zajímavá profese, milují to i naše děti. Často na archeologické lokality do Egypta také jezdíme. Mirek si to přeje, abychom byli s ním,“ řekla pro Super.cz Olga Menzelová.

Miroslav Bárta / Zdroj: Super.cz

Miroslav Bárta také spolupracuje se svou partnerkou, pomáhá jí s jejími projekty. Například v Českém Krumlově je výstava Energie a civilizace, která se brzy uskuteční také v Českých Budějovicích a pak v Praze.

Olga Menzelová uvedla, že její partner ještě před šesti lety napsal knihu Na rozhraní, kterou by si čeští politici měli přečíst. Kdyby si to tehdy přečetli, nebyli by teď překvapeni Ruskem a věděli by, co mají dělat v případě nedostatku plynu.

Olga Menzelová / Zdroj: Super.cz

Sama poslouchá rady svého partnera a snaží se dělat, co říká. Vědí, jaké věci je třeba mít doma, pokud dojde k blackoutu, takže jsou připraveni. Olga je přesvědčená, že se to stane, je to podle ní jen otázka času.

PSALI JSME: V PÁTEK MARTA KUBIŠOVÁ PODSTOUPILA OPERACI: JAK SE CÍTÍ A CO ZPĚVAČKA FANOUŠKŮM ŘEKLA

PŘIPOMÍNÁME: VYROSTLA DO KRÁSY: VIVIEN BABIŠOVÁ OSLAVILA 22. NAROZENINY A UKÁZALA FOTKY Z RODINNÉ OSLAVY

Share