„Nikdy Lilianne nechoval“: Ornella Koktová neudržela slzy během natáčení show Výměna manželek. Co se stalo

Podnikatelka a influencerka Ornella Koktová se spolu se svým manželem Josefem zúčastnili show Výměna manželek. Druhým manželským párem jsou Veronika a Michal, kteří se starají o rodinnou restauraci. Píše o tom web eXtra.cz.

Ornella Koktová žije se svým mužem a třemi dětmi v obci Velké Přílepy, která se nachází v okrese Praha-západ. Manželé přijali výzvu do show ze zvědavosti.

Ornella Koktová / Zdroj: youtube.com

Ornella chtěla, aby Josef bydlel několik dní s nějakou babičkou, se kterou by si prý vyzkoušel prarodičovství. To se však nestalo.

Kuchařka Veronika a její muž, kuchař a číšník Michal, žijí v obci Štětkovice, která se nachází v okrese Příbram ve Středočeském kraji. Spolu se synem pracují v rodinné restauraci. Jejich dvě starší děti už s nimi nežijí. Pár se rozhodl zkusit něco nového.

Ornella Koktová / Zdroj: youtube.com

Koktová přišla první den do rodinné restaurace, kde se dívala kolem a později začala pracovat. S Michalem se spřátelila a vyprávěla mu o svých vztazích s rodiči a neudržela slzy.

Její matka byla podle ní velmi přísná, ale nechtěla vyprávět konkrétní příběhy, aby nerozpoutala novou mediální válku.

Ornella Koktová a Josef Kokta / Zdroj: Instagram.com

Postěžovala si však i na svého tatínka. „Můj táta třeba nikdy Lilianne nechoval. Quentin dřív i dokonce stál o to se vídat s dědou,“ prozradila Ornella Koktová.

Snažila se svému otci vysvětlit, že by měl trávit alespoň trochu času se svými vnoučaty, jinak je ztratí. Rodiče však podle ní stále nepochopili, že rodina a čas jsou nejdůležitější a peníze to nenahradí.

PSALI JSME: VZTAH HANY GREGOROVÉ A ONDŘEJE KOPTÍKA JEN KVETE: MLADŠÍ PARTNER PROMLUVIL O SVATBĚ

PŘIPOMÍNÁME: EVA PAVLOVÁ PŘEDVEDLA KRÁSNÉ OUTFITY VE VÍDNI: VYRAZILA MĚSTEM VE SVĚTLÝCH DŽÍNÁCH, BÍLÝCH TENISKÁCH A BÍLÉ HALENCE

Share