Ostrá kritika první české Barbie: Její odpověď hejtry nepotěší

20letá Gabriel Jiráčková je znama jako první česká Barbie. Sympatická dívka má implantáty velikosti osm, které veřejnost kritizuje už dlouhou dobu.

Zdroj: extra.cz

Kvůli epidemii koronaviru všechny plány české Barbie zkomplikovala, ale Gabriel i dál pokračuje v tom, co ji baví. Dívku často kritizují, ale ona na to zvykla.

Gabriela má za sebou několik estetických zákroků a plastických operaci, při které zvětšila své poprsí z přírodní čtyřky na silikonové osmičky.

Zdroj: extra.cz

Gabriel často sdílí sexy fotografie, které vyvolávají nejbouřlivější reakci. Nedávno na Instagramu zveřejnila polonahou fotografii jen v kalhotkách, na které kouká ji kousek ňadra. Tvar a velikost její poprsí vzbouřily sociální sítě.

“Velmi krásná postava, půvabná tvář, ale prsa jsou hrozná,” okomentovala její fotku jedna slečna. “Vypadáš božský,” napsala další její fanynka. Gabriela na takovou kritiku zvykla, a přesně ví, že se všem nezavděčí.

“Jsem sama se sebou spokojená. Vůbec mě ty výhrůžky a vulgarismy nebaví. Někteří mi píšou, že mám hrozná prsa. Tak jim odpovídám, že jsem si vědoma toho, že jsou ještě malá,” napsala s úsměvem první česká Barbie.

Zdroj: extra.cz

Share