Partnerská spojení podle horoskopu: která znamení se k sobě hodí

Astrologové se domnívají, že znamení zvěrokruhu partnerů může okamžitě určit, která znamení se k sobě hodí.

Charakter člověka samozřejmě závisí nejen na datu narození, ale také na tomto faktoru ovlivňuje naše temperamentní a životní principy.

Zdroj: Malachit-obchod

Všechny znaky zvěrokruhu mají své vlastní charakteristiky, které se projevují různými způsoby v závislosti na pohlaví. Existuje však něco, co je spojuje a zároveň ovlivňuje vztah.

Zdroj: eJak.cz

Astrologové proto vytvořili speciální tabulku, kde jsou řádky znamení zvěrokruhu muže a sloupce – žena. Na křižovatce je obrázek se stupněm vaše spojení, jehož popis je pod tabulkou.

Zdroj: coffeewithmilk.com.ua

Absolutně se k sobě nehodí

Máte příliš odlišné temperamenty, abyste vydrželi dlouho. Vztahy s takovým spojení jsou možné, ale pravděpodobně budou krátkodobé a nespolehlivé.

Je to dobré a zábavné spolu, ale být po celý život, budovat rodinu a vychovávat děti je příliš mnoho.

Zdroj: Proženy

Díky této kompatibilitě mají partneři obvykle velmi odlišné cíle a názory na život. Své osudy je možné spojit pouze tehdy, pokud někdo udělá velké ústupky a překreslí své principy kvůli partnerovi.

Neexistuje však žádná záruka, že vás to udělá šťastnějším.

Špatné spojení

Díky této kompatibilitě si lidé v davu často ani nevšimnou. Máte mnoho rozdílů a zdá se, že o nich ani nemůžete mluvit.

Ale v určitém okamžiku se ukáže, že existuje jeden – základní – společný znak. A zde je otázkou, zda je to pro vás oba důležité. Pokud ne, pak nemá smysl budovat vztahy.

Zdroj: Žena.cz – Aktuálně

Ale pokud chcete být spolu, pouze upřímné rozhovory a touha porozumět partnerovi v co největší míře pomohou přiblížit se partnerovi. Je důležité, abyste se oba chtěli setkat – a pak vám osud umožní být spolu.

Neutrální spojení

Takový vztah je perfektní, aby lépe porozuměl sobě, vašim touhám a potřebám. Budete mít jak hádky, tak okamžiky skutečné lásky.

Ale nejprve bude pro vás oba velmi obtížné pochopit, zda je to osoba, kterou chcete vidět po celý svůj život.

Zdroj: Žena.cz – Aktuálně

Pokud bude váš vztah testován v průběhu času, bude to velmi silné, protože předtím budete muset hodně projít společně. Současně se může takový vztah táhnout dál.
Dobré spojení

Díky tomuto typu se lidé často začínají navzájem dráždit na začátku randění. A je lepší vyřešit své slabiny než vidět jejich odraz v partnerovi.

Zdroj: Ženy.cz

V určitém okamžiku si lidé s takovým spojení uvědomují, že jsou k sobě přitahováni, a nemá smysl bojovat proti tomuto nutkání. Když jsou pocity upřímné a člověk se chce zlepšit kvůli své milované, je možné vybudovat nejoddanější vztah.

Perfektní spojení

Tito lidé jsou předurčeni k sobě navzájem. Takový vztah se často začíná dobrým a upřímným přátelstvím, protože jste od začátku dobří. Přátelství se ale posílí a brzy si uvědomíte, že si život bez sebe nedokážete představit.

Zdroj: Ženy.cz

V takových vztazích je důležité být schopen naslouchat svému partnerovi a chtít zlepšit jeho život. Ale obvykle to jde samo od sebe, protože každý den si dáváte navzájem nejjasnější pocity jen tím, že jste spolu.

Toto spojení je na základní úrovni znaků. Lidé, kteří chtějí být spolu, musí mít něco společného.

Share