Pavel Novotný se bude připravovat na zápas s Psychopatem Bejrem: „Slováčkové jsem ublížil“

Začátkem podzimu proběhne boxerský zápas mezi Pavlem Novotným a Alešem Bejrem, který je také známý jako „Psychopat“. Starosta městské části Praha-Řeporyje bere přípravu vážně. Promluvil o tom v rozhovoru pro Super.cz.

Politik a bývalý moderátor a novinář chápe, že to nebude jednoduché, a tak se za dva měsíce musí na zápas připravit a věnovat tomu spoustu času.

Pavel Novotný / Zdroj: youtube.com

Jeho manželce se to nelíbí, myslí si, že mu „Psychopat“ něco zlomí, ale Pavel se už rozhodl. Tvrdí, že to nebude domluvené.

Jedním z důvodů, proč ho Bejr vyzval, byl jeho výrok o zpěvačce a herečce Anně Slováčkové, která již podruhé bojuje s rakovinou.

Pavel se za svá slova před časem omluvil, ale Aleš o tom nedávno znovu promluvil. Politik je přesvědčen, že to pro „Psychopata“ nic neznamená a že je to pro něj jen show.

Mrzí ho, že každé připomenutí toho, co se stalo, mladé zpěvačce ubližuje.

Pavel Novotný / Zdroj: youtube.com

„Strašně jsem té holce ublížil a musím si to se sebou nějak srovnat,“ řekl pro Super.cz Novotný.

Už by o tom nechtěl veřejně mluvit. Nyní je to pro něj osobní záležitost.

Pavel Novotný / Zdroj: youtube.com

„Já nenávidím jejího otce, a co jsem řekl, tak jsem řekl střízlivý. Na druhou stranu dělám politický marketing a měl jsem si uvědomit, co to způsobí, kdo to téma uchopí,“ dodal Pavel Novotný. Saxofonistu Felixe Slováčka nedávno urazil, napsal, že hudebník „je d**il“.

PSALI JSME: „PŘIHLÁSIL JSEM SE NA UNIVERZITU“: 78LETÝ IVAN VYSKOČIL ŘEKL, CO ZAČAL STUDOVAT A VYSVĚTLIL DŮVOD

PŘIPOMÍNÁME: HELENA VONDRÁČKOVÁ DNES SLAVÍ 77. NAROZENINY: PŘIPRAVUJE SE NA GALAKONCERT V O2 ARENĚ A UŽ DOSTALA DÁREK OD MANŽELA

Share