Po narození syna se Ewa Farna za 1 rok výrazně změnila: Krásná postava a nový styl

Před rokem slavná zpěvačka Ewa Farna porodila svého prvního syna Artura. Zpěvačka zavzpomínala na to. Ewa Farna je velmi energická žena, která hodně času věnuje rodině, ale zároveň také hodně času věnuje své kariéře. Například zpívá, jezdí s koncerty, moderuje a ždy vypadá skvěle. V rodině jí pomáhá pečovat o dítě její matka a její manžel Martin Chobot.

Když byla Ewa Farna loni těhotná, sledovalo ji mnoho médií a fanoušků na sociálních sítích. Svého syna porodila v nemocnici v Příbrami.

Zdroj: Instagram

Zpěvačka často komunikuje se svými fanoušky na sociálních sítích, například na Instagramu. Zároveň ale střeží i své soukromí.

Zdroj: Instagram

Ewa Farna a Martin Chobot se rozhodli, že svého syna Artura nebudou ukazovat veřejnosti, aby se v budoucnu sám rozhodl, zda si to přeje.

Zdroj: Instagram

Zpěvačka chtěla dítě, a tak si těhotenství užívala. Když jejich první syn přišel na svět, byli s manželem velmi šťastní.

Zdroj: Instagram

Artura porodila před rokem, zhruba začátkem června. Pro mladé rodiče to bylo jako včera, tak rychle plyne čas.

Zdroj: Instagram

„Před pár dny jsem se stala mámou. Poprosím o respektování tohoto křehkého období pro každou mamku, našeho soukromí i klidu. Jsme zdraví a šťastní“ napsala Ewa Farna na svém Instagramu 6. června 2019.

Zdroj: Instagram

Mateřství jí také prospělo. Za letošní rok hodně zhubla a možná změnila stylistu. Teď začala vypadat jinak.

Zdroj: Instagram

Změnila se jí postava, teď má jiné oblečení, nový styl a vypadá skvěle.

Zdroj: Instagram

Bylo to dobře vidět během předávání cen Anděl. Ewa Farna tam byla přítomna, vypadala velmi spokojeně, šťastná a krásná.

Share