Před třiceti lety se narodily první šesterčata: Jak žijí dnes a jak se během let změnily

Janet a Graham už dlouhá léta byli spolu. Byli opravdu šťastní a chyběla jim jen jedna věc. Moc chtěli dítě. Na začátku měli velké problémy, protože se ženě nedařilo otěhotnět.

Waltonové/Zdroj: laykni.com

Když šli do lékaře, ten jim řekl, že Janet je neplodná. Však se nevzdala a pustila se do dlouhého léčení. Žena měla až 12 cyklu léčby, a rozhodla se, že 13 bude opravdu poslední.

Waltonové/Zdroj: laykni.com

Naštěstí všechno dopadlo dobře a Janet konečně otěhotněla. Pár čekal na dítě a na osmém týdnu se rozhodl navštívit porodnici, aby žena udělala ultrazvukový sken.

Waltonové/Zdroj: laykni.com

Lékaři byli překvapeni z toho, co uviděli na obrazovce. Začali počítat a zjistili, že Janet porodí až šest děti. Rodiče také byli překvapeni, ale na klidný život museli zapomenout.

Waltonové/Zdroj: laykni.com

Žena ihned byla poslána do nemocnice, protože potřebovala stálou péči. Pod lékařským dohledem porodila až šest krásných a zdravých dívek. Všichni stravily až dva měsíci v nemocnici, a následně odjely domů.

Waltonové/Zdroj: laykni.com

Život mladých rodičů se kardinálně změnil a veškerý svůj čas trávili s dětmi. Několik let spali jen tři hodiny. I když holky šly do školy, jejich život se moc nezměnil. Pořad museli kontrolovat domácí úkoly a neustále svým dcerám pomáhat.

Waltonové/Zdroj: laykni.com

V dnešní době každé je téměř čtyřicet let a rodiče jsou na nich moc pyšní. Některé holky mají úžasné kariéry. Janet a Graham jsou teď šťastnými prarodiči.

Waltonové/Zdroj: laykni.com

PSALI JSME: „38 LET SPOLU“: MICHAL DAVID ZVEŘEJNIL SPOLEČNÉ SNÍMKY SE SVOU MANŽELKOU. JAK PÁR NYNÍ VYCHÁZÍ A JAKÉ PROBLÉMY MUSEL PŘEKONAT

PŘIPOMÍNÁME: PŘED DESETI LETY ODEŠEL DO HERECKÉHO NEBE RADOSLAV BRZOBOHATÝ: DNES BY OSLAVIL 90. NAROZENINY

Share