Musíme si nachystat deštníky: Jaká je předpověď počasí na první červencový víkend

Na začátku tohoto týdne dorazila do Česka studená fronta. První červencový víkend bude pršet, takže každý, kdo plánuje někam vyrazit, by měl mít s sebou deštník.

Na začátku týdne byly teploty podprůměrné, ve čtvrtek se ale trochu oteplí. Meteoroložka Dagmar Honsová pro Život v Česku řekla, že bude jasno až polojasno, ale místy přeháňky.

Počasí / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Ranní minima se budou pohybovat mezi 14 až 10 stupni Celsia, odpolední teploty dosáhnou 23 až 27 stupňů.

Počasí v pátek ráno bude podobné, postupně od západu bude přibývat oblačnost s deštěm nebo bouřkami. Ráno může teploměr ukázat 16 až 12 stupňů. Nejvyšší teploty budou v rozmezí 24 až 30 stupňů.

Počasí / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

V sobotu bude oblačno, meteorologové očekávají, že bude pršet, místy se budou vyskytovat bouřky. Teploty se ráno budou pohybovat mezi 17 a 13 stupni, přes den bude 20 až 24 stupňů.

V neděli bude polojasno ažoblačno. Předpověď očekává místy déšť či přeháňky. Ranní teploty klesnou na 16 až 12 stupňů. Přes den se teploty dostanou na 22 až 26 stupňů.

Počasí / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

„Počasí nás bude k vodě lákat ve čtvrtek a v pátek… Kvalita vod i nadále zůstává většinou dobrá,“ řekla pro Život v Česku Dagmar Honsová.

PSALI JSME: OKOUZLUJÍCÍ EVA PAVLOVÁ V PRAZE: ČÍM PRVNÍ DÁMA ZASE ZAUJALA NOVINÁŘE A FOTOGRAFY

PŘIPOMÍNÁME: SVŮDNÁ ANDREA VEREŠOVÁ DNES SLAVÍ 43. NAROZENINY: DVOJNÁSOBNÁ MAMINKA VYPADÁ FANTASTICKY

Share