“Psice dlouho štěkala”: Volala o pomoc, kterou potřebovalo její štěně

Možna každy zná několik případů, kdy psice bojuje za svých štěňat. Hrdinka našeho příběhu je toulavá psice, která bydlí v Indii a která přesně věděla, že její stěně potřebuje pomoc, a kvůli tomu udělala všechno možné, aby si ji všimli.

.

Psice byla na ulici a zoufale štěkala. Můžeme slyšet v její psicím hlasu napětí, a lidi přišli k ni, aby pochopili, proč psice má takové chování.

Kdy se přiblížili, pochopili, že vedle psici leží její stěně, a potřebovalo pomoc.

Jeden mimojdoucí uviděl toho stěně, a zavolal do veterinární kliniky Animal Aid Unlimited, a za několik minut přijeli volontéři. Kdy přišli ke psici se štěnětem, zvíře neštěkalo, protože vědělo, že ti lidi jenom chtějí pomoct. Maminka úplně důvěřovala dobrovolníkům, protože od nich závisí život její štěněte.

.

Kdy štěně zvednuli z zemi, začalo křičet od bolí

.

Stěně odnesli dál od cesty, a psici se dívala, co lidi budou dělat a její dítětem. Malé zvíře posadili na stůl, a začali vymývat rány. Nebylo to velmi příjemně, ale stěně rozumělo, že to mu jenom pomůže.

.

Malému zvířeti dali léky, a na kůži natřeli speciální mast a obvázali ránu obvazem. Potom stěně nakrmili, a zvíře se stalo cítit se vícekrát lépe.

.

Za nějakou dobu stěně úplně uzdravilo. Na začátku trochu kulhalo, ale potom stal běhat, být veselým a teď ho vůbec nepoznáte.

.

Jeho maminka byla úplně jistá v tom, že její dítě potřebuje pomoc, ale nemohla mu pomoct samostatně, a kvůli tomu začala volat lidi. A dobře, že spasení přišlo včas.

Share