Richard Chlad o kvalitě parfémů, léků a potravin: „Prací prášky tolik neperou, hnojiva nehnojí“

Dvojí kvalita potravin v Evropské unii je téma, o kterém politici a ekonomové mluví už dlouho. Neméně diskutovaným tématem je i kvalita ostatních druhů zboží. Vyjádřil se k tomu i miliardář a bývalý automobilový závodník Richard Chlad.

Richard Chlad / Zdroj: youtube.com

Chlad v minulosti samozřejmě cestoval, navíc alespoň pár měsíců v roce tráví na Tenerife.

Na ostrově v Atlantském oceánu se podnikatel rozhodně nenudí, žije tam se svou manželkou Annou, navíc tam často odpočívají známí Češi a Slováci.

Richard Chlad / Zdroj: youtube.com

Před měsícem na Tenerife byla i modelka, herečka a moderátorka Alice Bendová, která s ním a jeho ženou natáčela zábavná videa.

Pár měsíců v roce ale Richard samozřejmě tráví v Česku. Díky svým zkušenostem může miliardář porovnávat zboží z různých zemí.

Richard Chlad / Zdroj: youtube.com

Tentokrát mluvil o kvalitě parfémů, které se dají koupit v Evropě. Nyní podle něj ani značkové parfémy nevydrží déle než hodinu.

Všiml si, že se něco začalo měnit před pěti lety. Kvalita začala klesat, navíc v některých zemích EU je zboží kvalitnější než v jiných.

Richard Chlad / Zdroj: youtube.com

„Prací prášky tolik neperou, hnojiva nehnojí, pilulky proti bolesti jsou v porovnání s americkými neúčinné, vysavače netáhnou. Trpím možná neoprávněným pocitem, že nás „ojebávají a pančují“ ve všem,“ cituje Chlada server ŽivotvČesku.cz.

PSALI JSME: MILOŠ ZEMAN PODSTOUPIL OPERACI: EXPREZIDENT JE VE VÁŽNÉM STAVU

PŘIPOMÍNÁME: „BUDEŠ MI CHYBĚT“: ILONA CSÁKOVÁ V SLZÁCH, ROZLOUČILA SE S BLÍZKÝM PŘÍTELEM, BYLO MU 25 LET

Share