„Vůbec nevíme, co se děje. Charlotte dělá problémy a zlobí“: Josef Kokta promluvil o své švagrové Charlotte Štikové

Charlotte Štiková se proslavila v roce 2018, kdy měla premiéru reality show Štiky. Nyní o ní média píší, protože se jí podařilo shodit pár desítek kilogramů. Svou výbornou postavou se čas od času chlubí na Instagramu, nicméně na veřejnosti se téměř neobjevuje. S matkou Monikou Binias nekomunikuje, ale její švagr Josef Kokta v rozhovoru pro ŽivotvČesku.cz prozradil, že v poslední době nekomunikuje ani se svou sestrou Ornellou Koktovou.

Nedávno se v médiích začalo psát, že Charlotte Štiková údajně prodává oblečení na internetu. Lidé si stěžují, že jí prý poslali peníze, ale ona jim oblečení neodeslala a pak už nic nevrátila. Některé ženy prý plánovaly podat trestní oznámení.

Charlotte Štiková / Zdroj: youtube.com

Josef Kokta pověděl, že četl tyto články o své švagrové. Některé ženy mu dokonce napsaly, protože s ní chtěly tento problém vyřešit. Vysvětlil jim však, že nemůže pomoci, protože Charlotte nekomunikuje ani s nimi.

„Vůbec nevíme, co se děje. Charlotte dělá problémy a zlobí,“ řekl Josef Kokta pro Život v Česku. Domnívá se, že možná sestra jeho ženy začala komunikovat s divnými lidmi a proto se začala chovat divně, ale nic bližšího neví.

Charlotte Štiková / Zdroj: Instagram.com

Josef s Ornellou se snažili zjistit, jestli nemá Charlotte nějaké problémy, možná by jí mohli pomoci. Předpokládají, že situace může být ještě horší, než si myslí. Nevědí však, kde momentálně žije, co dělá ani kde pracuje.

Ornella Koktová má podle něj obavy. „Manželka je z toho špatná. Přece jen je to její sestra, a tudíž nejbližší člověk,“ prozradil Josef Kokta. Jeho žena píše své sestře, ale ta jí neodpovídá.

Ornella Koktová a Josef Kokta / Zdroj: tv.blesk.cz

Josef doufá, že se nic vážného nestalo. „Snad se nedostane do nějakého velkého maléru,“ dodal Kokta.

PSALI JSME: EVA PAVLOVÁ SI JARO UŽÍVÁ: POCHLUBILA SE KRÁSNÝMI FOTKAMI ZE ZAHRADY

PŘIPOMÍNÁME: MONIKA BABIŠOVÁ ODLETĚLA S DCEROU NA BALI: UKRADL JÍ VĚCI DRZÝ MAKAK

Share