„To už je z jeho strany cílené“: jak Patrasová reagovala na vyjádření Slováčka, že ji prý chce zbavit svéprávnosti

Dagmar Patrasová měla přijít na akci pro děti, ale nedorazila. Její manžel Felix Slováček proto požádal svou dceru Aničku, aby mu pomohla, přišel tam s dcerou. Hudebník byl naštvaný, prohlásil, že pokud nezbaví svou manželku svéprávnosti, zemře. Herečka na jeho slova reagovala. Píše o tom portál eXtra.cz.

Felix Slováček / Zdroj: youtube.com

V Letňanech v Praze uspořádala nezisková organizace akci pro děti, pořadatelé pozvali Dagmar Patrasovou. Královna dětských srdcí měla přijít, nicméně z neznámých důvodů na akci nedorazila.

Felix Slováček proto přišel tam s dcerou Annou. Podle něj je to konec kariéry jeho manželky. Tehdy v rozhovoru pro Blesk.cz řekl, že pokud ji prý nezbaví svéprávnosti, tak umře.

Dagmar Patrasová / Zdroj: youtube.com

Chtěl by pomoci své ženě, ale neví, co by mohl udělat. Nevysvětlil, proč Dáda nepřišla, ale jen řekl, že asi každý zná důvod. V minulosti si saxofonista stěžoval, že jeho manželka má problém s alkoholem.

Na jeho poslední výroky herečka zareagovala. „Už neví, co říká. To už je z jeho strany cílené,“ napsala pro eXtra.cz Dagmar Patrasová.

Dagmar Patrasová / Zdroj: youtube.com

Nemá však v úmyslu se bránit a nechce nic vysvětlovat. „To by byla válka a já si ho nechci brát na svědomí,“ uvedla Patrasová. Dodala jen, že už nechce nic komentovat.

PSALI JSME: „JEDINÁ MOŽNOST, CO TU JE, JE ZBAVIT JI SVÉPRÁVNOSTI“: ZOUFALÝ FELIX SLOVÁČEK NEVÍ, JAK BY MOHL POMOCI SVÉ MANŽELCE DÁDĚ PATRASOVÉ

PŘIPOMÍNÁME: „PŘÍŠTÍ ROK BUDE VESELKA“: MONIKA BAGÁROVÁ SE POCHLUBILA RADOSTNOU ZPRÁVOU. V JEJÍ RODINĚ OSLAVILI ZÁSNUBY

Share