Přemek Forejt ukázal svoje půvabné sestry: Podobné si ale vůbec nejsou

Přemek Forejt je uznávaným šéfkuchařem v Česku a také ho mnozí znají jako člena poroty soutěže MasterChef. Před více než rokem začal randit s herečkou a zpěvačkou Evou Burešovou, která je pro něj nyní oporou. Podporují ho ale i jeho sestry Gabriela a Barbora. Píše o tom server eXtra.cz.

Přemek Forejt je v Česku velmi populární osobností. Především je známý tím, že je šéfkuchařem v jedné z olomouckých restaurací a že je porotcem show MasterChef.

Přemek Forejt / Zdroj: youtube.com

Nyní ho podporují jeho ženy, jmenovitě partnerka Eva Burešová a jeho dvě sestry, a to Gabriela a Barbora.

Například sestry ho letos v létě doprovázely na benefiční akci Korunka pomáhá. Akce byla určena na pomoc lidem postiženým tornádem na jižní Moravě.

Přemek Forejt a Eva Burešová / Zdroj: Super.cz

Na svých sociálních sítích ukazuje Přemek Forejt fotky se svými sestrami jen příležitostně. Například to může být, když se sejdou s celou rodinou během nějakého svátku.

Kromě své práce, díky níž ho zná mnoho lidí, se věnuje také hudbě a zpěvu. Například nedávno vydali společně s jeho kapelou Nebe píseň s názvem Please.

Přemek Forejt se sestrami Gabrielou a Barborou / Zdroj: instagram.com, Gabriela Forejtová

Tuto píseň chválili jak jeho fanoušci, tak i další známé osobnosti včetně zpěváků.

„Teď nevím, jestli líp vaříš nebo pěješ. Pěkný to je,“ řekl mu Mirai Navrátil, zpěvák a frontman skupiny Mirai.

PSALI JSME: KOLÁŘOVÁ CHCE, ABY HOSPITALIZOVÁNÍ NEOČKOVÁNÍ PACIENTI S KORONAVIREM PLATILI ZA SVOU LÉČBU: HEREČKA NEPOVAŽUJE ZDRAVOTNÍ SYSTÉM ZA FÉROVÝ

PŘIPOMÍNÁME: TOMÁŠ PLEKANEC A LUCIE ŠAFÁŘOVÁ PŘIŠLI SPOLEČNĚ NA STARDANCE: MODERÁTOR UPOZORNIL, ŽE SE OBA JEŠTĚ TANEČNÍ SOUTĚŽE NEZÚČASTNILI

Share