Místo luxusního hotelu zvolila karavan: Helena Vondráčková ukázala, jak tráví dovolenou:“Užíváme si to tu plnými doušky“

Před dvěma týdny populární zpěvačku Helenu Vondráčkovou zasáhly problémy se srdcem. Jednalo se o zánět srdečníku a kvůli tomu nemohla se zúčastnit zádušní mše za Hanou Zagorovou, se kterou dlouhodobě přátelila. Nyní se zpěvačka zotavuje v kempu u Baltu společně se svým manželem Martinem Michalem a milovanou fenkou německého ovčáka Jessie. Píše o tom web zivotvcesku.cz.

Helena Vondráčková a Martin Michal / Zdroj: zivotvcesku.cz

O dovolené na sever k Baltu bylo rozhodnuto již dávno a cestu nepřekazila ani nedávné zdravotní potíže Heleny Vondráčkové. Zpěvačka ale místo luxusního hotelu zvolila karavan, se svým se usídlila s manželem v kempu. Se sebou vzali i svého domácího mazlíčka fenku Jessie.

„Užíváme si to tu plnými doušky. Bydlíme v krásném kempu i s naší fenkou Jessinkou,“ uvedla umělkyně s tím, že mají zde pláž a pejsek si tam může řádit, jak chce.

Helena Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Vondráčková, ale musí na doporučení lékařů být v klidu, takže nesportuje a vyhýbá se stresům. Na dovolené si proto užívá sluníčka, opaluje se a pochutnává si místní speciality.

Karavan Heleny Vondráčková / Zdroj: zivotvcesku.cz

Odpočinek ale nepotrvá dlouho, protože Vondráčková musí být na jedné velké akci již tento týden. Jedná se o vzpomínkový koncert k 90. výročí narození Waldemara Matušky, který se bude konat v pátek.

PSALI JSME: KONEC VÁLKY ZÁVISÍ POUZE NA PUTINOVI: ZELENSKYJ VAROVAL ZÁPAD, ŽE NELZE ZRUŠIT SANKCE PROTI RUSKU

PŘIPOMÍNÁME: ŠAFÁŘOVÁ Z JEDNÉ NEVINNÉ FOTKY DOSTALA HODNĚ KRITIKY: FANOUŠCI JÍ NAPSALI, ŽE MIMINKO NENOSÍ DOBŘE

Share