V Česku se prudce ochladí: Teploty místy klesnou pod nulu. Kde bude sněžit

Češi by měli být připraveni, že se tento týden prudce ochladí. Očekávají se mlhy a mráz a na horách může sněžit. Informuje o tom Český hydrometeorologický ústav.

V pondělí bude podle meteorologů oblačno, očekávají se mlhy, které se na některých místech po poledni rozpustí. Polojasno bude jen ojediněle. Teploty se budou pohybovat mezi 8 až 14 stupni.

Počasí / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Úterní počasí bude stejné, očekávají se mlhy, oblačnosti ubývat nebude, jen místy bude polojasno. Ranní teploty se budou pohybovat mezi -1 až 5 stupni Celsia, denní teploty budou mezi 6 až 12 stupni.

Středeční počasí se téměř nezmění, očekávají se mlhy, bude oblačno, jen místy polojasno. V západní části země může pršet. Ráno bude o něco teplejší, a to 2 až 6 stupňů. Přes den však teploty nepřesáhnou 10 stupňů Celsia.

Počasí / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Ve čtvrtek bude oblačno. Očekává se také déšť a v horských částech země sněžení. Ráno bude 1 až 6 stupňů, přes den 5 až 9 stupňů.

Páteční počasí bude stejné, bude zataženo a bude pršet. Na horách se očekávají srážky smíšené nebo sněhové. Teploty se ráno budou pohybovat mezi -1 až 3 stupni, denní teploty budou 4 až 8 stupňů.

Počasí / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

O víkendu se počasí téměř nezmění, bude zataženo, bude pršet a na horách sněžit. Ráno bude chladno, a to -2 až 2 stupně, denní teploty nepřesáhnou 8 stupňů Celsia.

Psali jsme:Marie Rottrová o svém zdravotním stavu: „Tak jsem se dnes dočetla, že mám strach o život“

PSALI JSME: “LIDÉ BUDOU PLATIT VÍC, NEŽ JSOU ZVYKLÍ,“ MÍNÍ PORADCE PREMIÉRA KŘEČEK. JAKÉ ZBOŽÍ DÁL ROSTE NA CENĚ

PŘIPOMÍNÁME: PENZIJNÍ REFORMA SE ZAČNE UPLATŇOVAT OD ZAČATU ROKU 2023: KOMU VLÁDA SNÍŽÍ VÝŠE PENZE

Share