„Zbyly mi pouze vzpomínky a bostonek“: Hvězda seriálu Ulice truchlí. Ilona Svobodová přišla o partnera

Herečka a dabérka Ilona Svobodová prožila několik těžkých životních období. Před osmi lety zemřel její manžel, skladatel a hudebník Petr Skoumal. Nedávno se ale musela rozloučit i se svým partnerem, architektem Petrem. Píše o tom portál Aha!

Hvězda seriálu Ulice si vždy hlídala své soukromí, nechtěla o tom mluvit. Poslední čtyři roky žila s architektem a byla s ním šťastná. Nedávno se s ním ale musela rozloučit, Petr zemřel.

Ilona Svobodová / Zdroj: youtube.com

Zdroj z jejího okolí pro Aha! uvedl, že její partner zemřel asi před dvěma měsíci. Tuto informaci pak potvrdila i sama herečka.

„Zbyly mi pouze vzpomínky a bostonek,“ cituje portál Aha! Ilonu Svobodovou. Partneři měli málo společných fotografií.

Ilona Svobodová / Zdroj: youtube.com

Herečka architekta chválila, po návratu domů po představení s ním mohla dlouho mluvit. Mohli se bavit o různých věcech, například o divadle, o světě atd.

Ilona Svobodová byla dvakrát vdaná. Jejím prvním manželem byl herec Gustav Bubník, s ním má dceru Adélu. Hereččiným druhým manželem byl známý skladatel a textař Petr Skoumal, s ním má syna Filipa.

Ilona Svobodová s partnerem Petrem / Zdroj: Aha!

Její druhý manžel opustil tento svět v roce 2014 a herečka už nevěřila, že by mohla znovu zažít opravdovou lásku. Před několika lety však uvedla, že měla pocit, že její nový partner je reinkarnací jejího manžela.

PSALI JSME: HONZA MUSIL TRUCHLÍ: TENTO SVĚT OPUSTILA JEHO NEJBLIŽŠÍ ŽENA

PŘIPOMÍNÁME: „MOJE TĚLO TO NĚJAK PŘESTALO ZVLÁDAT“: HANYCHOVÁ PROMLUVILA O SVÉM STAVU A ÚDAJNÉM ROZCHODU

Share