20letá modelka utratila spoustu peněz v plastu a ohromila sociální sítě svým současným vzhledem

Model Jekatěrina Galičenko vyhodil do povětří sociální sítě. Na fotografiích na Instagramu ohromuje 20letá dívka velikostí rtů, hrudníku a hýždí.

.

Uživatelé aktivně porovnávají své obrázky před 4 lety se svým současným vzhledem a nepochybně píší, že takových forem lze dosáhnout pouze plastickou operací.

.

Catherine sama tvrdí, že nemá implantáty a hrozí, že bude žalovat novináře, kteří se začali aktivně připisovat její umělé kráse.

.

„Nemělа jsem žádnou operaci. Můj vzhled je trénink. A rty jsou kosmetologie, ne chirurgie. Každá pátá dívka je teď vyrábí, “říká Catherine.

.

Dívka je v Rostově známa nejen jako fitness model, ale také jako fortuneteller a psycholog. Dvacetiletá modelka pracuje na svém vzhledu již druhý rok a podle jejího názoru dosáhla v této obtížné záležitosti ohromujícího výsledku.

.

Ukazuje všechny své změny předplatitelům na Instagramu. Navzdory skutečnosti, že má asi 40 tisíc předplatitelů, pouze několik z nich odešlo a většina z nich není zdaleka lichotivá.

.

Mnoho lidí píše, že před pár lety byla dívka hezká a atraktivní, a teď je spíš obří z pohádek. Její hypertrofické části těla vedou k mnoha šokům.

.

Podle samotné Kateřiny „genetika plus neustálý trénink a dobrá výživa“ dala takový výsledek a velikost prsou je prostě „dobrá dědičnost“ .

.

„Věř mi, laskavost a dobrá vůle svítí jasněji než nejdražší šperky. Střih na nos, vnitřní svět je vždy viditelný zvenčí, “píše Catherine na Instagramu.

.

„V našem životě – odložme stranou vulgární příklad a dotkni se nepolapitelné esence – někteří lidé se dívají na krásný dort, zatímco jiní z něj vyskočí. Raději bych tancoval, než abych sledoval tanečníky. “

.

„Být sám sebou, moudrým, silným a usilovat o zlepšení.Být přirozený, bez přílišného patosu a podvodu. Buďte věrní svému slovu a výběru. Co by mohlo být hezčí? “

.

„Pokud máte pocit, že je to vaše – neposlouchejte nikoho. Využijte šanci. “

Atraktivnost žen je silná, pouze pokud je přirozená a spontánní.“

.

„Žena-raketa, to je ta, která se vrhne kupředu, ztělesňuje své cíle a sny, inteligentní muž to určitě ocení. U takové ženy je vždy co rozluštit a zapne se. “

„Od útlého věku jsem byl přesvědčen, že žena by měla být tak mnohostranná, že to nikdo nedokáže přijít, aby nikdo nerozuměl tomu, čím skutečně je.“

.

„Moje oblíbená lidská vlastnost je absolutní neochota plnit životní standardy jiných lidí; šampaňské v deset ráno, bodavé fráze, dokonalé sebevědomí a schopnost smát se vlastním chybám.

Nejlepší je odvážné a informované, ale skromné ​​a jednoduché, bohužel, co zbývá. “

„Ve mně není sklon k vnitřní stálosti;“ nedokážete si ani představit, kolik různých žen je uvnitř, všechny jsou mnou, všechny pocházejí z Venuše. “

.

„Nesnažte se zapůsobit; staňte se tím, na kterém ho chcete vyrobit. “

Věříte v úžasnou přeměnu Kateřiny?

Share