“23 lety kluk se stal dědečkem”: Budete překvapeni, jaký udělal ušlechtilý čin

Rodina, poprvé má těch lidi, kteří mohou podpořit a pomoct každou chvíli, a dělají všechno, aby bylo jenom lépe. Máme přední důkaz, je to historie o Tommy Konnoly, který se stal nejmladším dědečkem ve světě.

23 lety kluk byl obyčejným studentem, dobré studoval, měl pěkných kamarádů a hledal svoji životní cestu.

Ale už v takovém mladém věku, Tommy se musel stát dospělým. Někdy se dozvěděl, že její 17 léta sestřenice potřebuje pomoc.

.

Bratr s sestrou se neviděli 10 let. Kluk se dozvěděl.

Že holka měla velké problémy, zneužívala psychoaktivními látkami, také byla tulačkou. Ale není to všechno, také měla 8 měsíc těhotenství.

Kdy Tommy uviděl sestru, to pochopil, že musí něco dělat, kromě toho, teenager nemá jinou naději, a kluk býk její jedinou šanci na život.

.

Tommy vzal těhotnou sestru k sobě, a se stal vyřizovat dokumenty na adoptovaní. Tu otázku chtěl vyřešit nejdřív, a neptal povolení u své přítelkyni, kluk znal, že kromě něho nikdo nepomůže.

Tommy nechtěl prostě morálně pomoct své sestřenici, a potom odeslat ji zpátky na ulici. Chtěl, aby dívka narodila v normálním místě, a nikdy nebyla tulačkou.

Ve svém blogu kluk píše:

“Život chtěl ji zničit, kvůli tomu musela hledat své místo pod sluncem. Trávila hodně času na ulici, a policistů znala lépe, než svoji rodinu. Nechci, aby část moji rodiny žil tak, neříká o tom, aby dítě se objevilo na ulici”.

.

Za několik dnů, jak kluk adoptoval sestřenici, narodila dítě, technický se stal dědečkem.

Tommy říká svým sledujícím na sociálních síti, že se život její sestry stal vícekrát lepší: vyléčila se od drogové závislosti, má fixní rovnátka, obdržela řidičky průkaz a v nejbližší době bude mít vzdělání, o kterém snila.

.

Mladý “dědeček” zná, že musí udělat ještě hodně věci. Ale ve dnešní době je šťastný od toho, že zvládl dát své sestřenici ten život, který zasloužila.

Tommy vysvětluje: “Rodina je na prvním místě, vždy. A jsem musel udělat to, co jsem udělal, dokonce i kdyby sestřenice nepožádala o pomoci”.

.

Share