„Po takovém chování nenechám vydělat si na mně“: uražená Jiřina Bohdalová řešila nepříjemnost a poslala vzkaz

Jiřina Bohdalová musela nedávno kvůli nemoci zrušit plánovaná představení v Ostravě, necítila se dobře. Poté se do ní pustil producent a napsal dopis médiím. Situace byla pro herečku velmi nepříjemná. Poté mu odpověděla.

Producent ji urazil, označil ji za stín temné minulosti a prozradil, že si herečka chtěla vzít za dvě představení 200 tisíc Kč.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: tv.blesk.cz

Jiřina Bohdalová nemohla hrát, protože bojovala s nemocí. Myslela si, že do Ostravy přijede v náhradních termínech v lednu.

Bylo jí však nepříjemné, když uslyšela, co o ní říkal ostravský producent. Vysvětlila, že byla nemocná a že nepodepsala žádnou smlouvu.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

Herečka reagovala také na jeho urážky a řekla, že nyní kvůli těmto představením rozhodně nepřijede. Mluvila o tom, že s ním už nebude spolupracovat.

„Nikdo nemůže čekat, že po takovém chování a urážení nechám takového člověka vydělat si na mně,“ řekla pro server eXtra.cz Jiřina Bohdalová.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

Doufá, že ostravští diváci tuto situaci pochopí. Ráda se s nimi setká, až bude mít příležitost, ale pouze bez účasti jednoho ostravského producenta.

PSALI JSME: „NECHCI ZE SEBE DĚLAT CHUDÁKA“: JIŘÍ LÁBUS PROMLUVIL O SVÉM DŮCHODY. ZDA JE PRO NĚJ PENZE DOSTATEČNÁ

PŘIPOMÍNÁME: JE K NEPOZNÁNÍ: JAK DNES VYPADÁ MICHAEL DOUGLAS. JEHO MANŽELKA UKÁZALA NOVÝ SNÍMEK

Share