30letá žena toužila vypadat jako žirafa: A udělala vše pro to, aby se její přání splnilo

Sydney V. Smith z Los Angeles měla pět let kolem krku těžké kovové prsteny, jak to dělají ženy v některých asijských kmenech.

Proč? Právě od dětství snila Sydney o tom, že se stane žirafou. Po zrání se dívka rozhodla, že její šílený sen může být skutečně realizován.

.

Sydney uvedla, že jí ve škole říkali „žirafové děvče“, protože měla vždy dlouhý a půvabný krk. Ale dívka vždycky chtěla víc …

Jednoho dne uviděla v Myanmaru fotografie žen z kmene Kayan Lahvi, které byly kolem krku ovinuty měděnými kroužky z raného dětství, aby je prodloužily.

.

V některých asijských lidech je dlouhý krk považován za hlavní známku ženské krásy. Tyto dívky nesou po celý život těžká břemena na svých bedrech a každý rok je na krku stále více prstenů.

.

Sydney Smith se inspirovala jejich příkladem a rozhodla se, že si také může prodloužit krk.

Dívka si oblékla kolem krku kovové kroužky a chodila s nimi 24 hodin denně po dobu 5 let.

.

Postupně zvyšovala jejich počet.

Na krku Sidneyho bylo umístěno maximálně 15 takových prstenů.

.

Ale pět let trápení Sydney stačilo, aby zmeškaly ty věci, které nemohla dělat, protože byla neustále v prstencích – například běh nebo plavání v moři.

„Začala jsem se vyhýbat veřejnosti,“ připouští dívka. „Lidé ke mně přišli a trápili mě otázkami, i když jsem právě přišla do obchodu.“

Proces transformace ovlivnil osobní život Sidney. Dívka řekla, že většina jejích potenciálních partnerů se vždy zajímala o prsteny nebo požádala, aby je sundali, když došlo na setkání s rodiči.

.

K tomu však existují nějaké plusy. Neobvyklá dívka se rychle stala celebritou.

.

Po pěti letech nošení prstenů se Sydney stále chtěla rozloučit. Trvalo jí téměř šest měsíců, než to důkladně promyslela a učinila konečné rozhodnutí.

„Kroužky na mém krku se staly nedílnou součástí mě,“ připouští Američanka.

K odstranění „náhrdelníku“ požádala dívka svého přítele o pomoc. Na klouby aplikovala speciální chemikálii, která zničila látku vázající prsten.

.

„Trvalo to asi 15 minut, ale bylo to velmi bolestivé,“ připouští Sidney.

Když však prsteny byly odstraněny, ukázalo se, že Sydneyův krk nebyl vůbec připraven na „svobodu“. Aby se zbavila slabosti, musela se uchýlit k ruční terapii.

.

Kromě toho, modřiny zůstaly na klíční kosti dívky kvůli těžkým prstenům. S postupem času sestoupili, připouští Sidney, ale nejprve je skryla s make-upem.

Sidney si je jistá, že její krk se opravdu prodloužil, ačkoli dr. Jonathan Nissanoff, ortopedický chirurg z jižní Kalifornie, má na to úplně jiný názor:

.

„Jediné, co udělala, bylo natáhnout její kůži a napnout jí kosti a odtáhnout je od sebe. Prsteny neprodlužují kosti. Jakmile jsou odstraněny, krk se vrátí do své předchozí velikosti. “

Je to však pravda, není to tak důležité. Hlavní věc je, že Sydney je potěšena svým vzhledem a pyšně se nazývá „ženskou žirafou“.

.

A co si myslíte, že dělá ženu přitažlivou?

Share