“Lidi stavěli dům ze snu svýma rukama”: Můžete zapomenout, co znamená hypotéka

Každý, kdo sní o svém vlastním domě ví, že cena stavby nebo nakupování svého domu je velmi vysoká.

Ale jsou v našim světě lidi, které mohou myslet kreativně, používají současné technologii a zkušenost profesionálních stavitelů a designérů. V cizině, už dávno se naučili šetřit peníze na stavení domu.

Lidi používají staré kontejnery, z kterých dělají různé domy.

Jich tepelné izolují a také rozmísťuji v víceúrovňové konstrukci.

Takový dům je levný, jednoduchý a komfortní. V zimě je tam teplo, a v létě chladno, a možnosti tvoření interiéru jsou neohraničené.

.

Ve dnešní době můžete šetrně stavět takové domy. Díky univerzálnosti materiálu, můžeme vystavět jakoukoliv konstrukci. Na foto je příklad takového domu.

Je stavěn z třech kontejnerů. Je to ekologický, čistý a bezpečný materiál, je tvrdý a otěruvzdorný a důležitým je to, že můžete jeho rozebrat a převézt na jiné místo.

.

.

V tomto projektu je fotoelektrický systém, který sbírá dešťovou vodu. Lidi, které bydlí v standardním bytu, spotřebovávají 100% elektřiny, a v takovém obydlí jenom 30%.

Je to úžasné šetření peněz. Na foto je dům, v minimalistickém stylu, bílé stěny dělají dům jeďte větším a světlejším, díky správně umístěným oknům, dům je plný světla.

.

Na prvním patře je kuchyň a jídelna, na druhem jsou ložnici.

.

.

Jenom tři mořské kontejnery umožnily stavení takového velkého a světlého domu. Dům má několik zón, ale prostor je společný. Jsou tady 4 velké ložnici po 15 metru čtverečných každá.

.

.

Konstrukce a design mohou být různé. Můžete udělat ozdobu dřevem, ve dnešní době je to velmi populární, a také rozdělit pokoji dveřmi. Díky kontejnerům můžete experimentovat s prostorem.

.

Jedné velké okno muže zajistit úžasné osvětlení domu, který má takovou konstrukci. Kontejnery jsou zevnějšku obšíté dřevěným skeletem. V designu používají jenom přírodní materiály.

.

Takový dům je pevný při zemětřesení. Je celkem bezpečný a funkcionální. Dům ze snů.

.

.

.

Share