“Andělé přiletěli k vám s dopisem”: Vyberte si jedného, a podívejte se

Je to super! Děkujeme moc! Andělé pomohli nám!

.

Natolik jsem se nadchnula, že se rozhodla poradit svým kamarádům a kolegům! Také to měli rádi a všichni se shodli s tím o 100 procent! Jak dobře, že máme takové zajímavé testy na naši webové stránce!

Obdržela jenom spokojenost, kdy dělala ten test! Všichni naši přednosti, nebo obrázky říkají o nás hodně. Ale nikdy jsem nemyslela, že jestli vybrat anděla, můžeme obdržet takový výsledek!

Magie je to, co nestačí každému člověku v běžném životě. Někdy potřebujeme dobře slovo a podporu.

Teď nabízím vám zajímavou hru, která zvýší vám náladu. Představte si, že jste uviděli 5 malých a mílích andělů. Všichni jsou před vámi.

Každý má dárek-proroctví. Potřebujete si vybrat jenom jednoho z nich.

Koho si vyberete?

Anděl 1:

Anděl dobrých novin vám řekne, abyste očekávali dobrou zprávu, která změní váš život navždy. Také bližší dva měsíci budou nejlepší pro různé změny. Jestli jste nevyřešili něco udělat, můžete se nebát, všechno se udá.

.

Anděl 2:

Anděl naději vám daruje realizováni všech vašich přání. Ano, jste si to zasloužili. Brzo všechno bude v pořádku.

.

Anděl 3:

Anděl něžnosti vyřeší všechny vaši problémy. Nebojte se, jestli mate těžký čas, musíte vědět, že černý pruh skončil. Úspěch a štěstí budou jít za vámi celou dobu.

.

Anděl 4:

Dvojité andělé říkají o úspěchu v lásce a také v kamarádství. Seznámíte se z novými lidmi, které vám budou pomáhat v budoucnosti. Musíte být otevřené pro cely svět a on vám bude darovat úžasné naději. Můžete také mít novou lásku.

.

Anděl 5:

Ten anděl vám dá pracovitost a kreativní ideí. V nejbližší dva měsíci budete mít úspěch ve práci. Jestli nemáte rádi svou práci, nebo vůbec ji nemáte, počkejte na nové zajímavé nabídky v budoucnosti. Nebojte se se projevit.

.

Share