“Divoké dítě. Omezují její svobodu”: Fotografie 3 leté dívky na řemínku vzbouřilo síť

Klintu Edwardsu z Oregonu 34 roky, má tři děti: 10 letého poslušného Nortona, 7 léta skoro poslušná Nora a 3 léta nezvladatelná Aspen.

Tady je fotografie s improvizovaným řemínkem v tatínkové ruce, ten snímek úplně vzbouřil síť.

“Tatínek a dcera”, na fotografiích nemůžeme ani představit, že otec říká o své dceři Aspen “divoké dítě”.

.

Tady je přesně ta fotografie, která vzbouřila síť, a má několik tisíc rozzlobených komentářů na Facebook.

Tatínek udělat z lana dlouhý řemínek, který upevňuje ho na batoh. Je to úplně komfortní pro dívku a dává ji prostor pro pohybovaní.

Ale ten fakt, že dítě nedrží se za ruku, ale kontrolují se rodičem přes řemínek, jako pejsek naštval sledovatelů na Facebook.

.

„Jak možné vytrpět takový netolerantní vztah k mladé generaci?“

Na co Edwards odpovídá: “Jsem jistý, že tato věc o 100% muže zachránit moji dceru. Je divokým dítětem, bez brzdy.

Jestli ji pustím, za chvíli budu ji vytahovat z jezera, nebo její ruka zapadne v automatu pro zmrzlinu, nebo začne běžet na trasu. Přesně vím, co dělám”.

.

Uživatele sociálních sítě začali vyčítat tatínka, že vůbec neumí vychovávat děti.

Ale zapomněli, že má třech děti. A muž říká: “Kdyby tady se objevila voliéra s tygrem, Aspen by byla přesně tam. Je to dívka – katastrofa, která se ve svém věku ničeho nebojí“.

„Dobře, pustím řemínek, ale za několik dnů cely Facebook bude plný fotografiemi zmizeného dítěte, a přes reproduktor začnou vyhlašovat o hledání rodičů.

Poslouchat se, a být vedle svého tatínka? Dcera si ani nebude myslet o takové hlouposti, protože kolem tolik všeho zajímavého!”

.

“Délka její kroku jenom 25 centimetrů, ale každý olympijský vítěz muže jenom závidět její rychlosti. A jakoby nemá žádný pud sebezáchovy.

Ne, jestli poškrábá koleno, nejdřív přijde plakat, ale jestli se něco s ni stane velmi špatně? Omezují její svobodu, jenom pro její bezpečnost“.

.

Dostatečně silné argumenty. Někteří uživatele podpořili Edwardsa, lépe bude tak, než se objímat s dikobrazem, nebo spadnout ze schodů.

Share