“Její syn přinesl domu něco zajímavé”: Bouřlivé reagování maminky

Domácí video, ve kterém hraje obyčejná hospodyně Eva Goub z Indiany, má ve dnešní době víc než 10 milionů prohlédnutí. Žena, kdy se stala známou, v interview povídala o tom, že její city byly úžasnými. Neměla ve svém životě ještě takovou radost.

Donny Goub je syn Evy, a je voják. Kvůli své vojenské službě nebývá často doma. Kvůli tomu každý příjezd její syna je úžasná radost pro celou rodinu.

.

Donny také našel si svoji celožívotní lásku, a spolu vyřešili udělat pro rodiče překvapeni. Neřekli přesně kdy přijdou na návštěvu, ale Donny za týden do Vánoc, zavolal své mamince, a řekl, že přijedou s Mirandou na svátky. Eva ani nemyslela, kdo přijede s nimi.

Přesně tak mámy se stávají babičkami! A trochu šílené reagování Evy můžeme pochopit. Donny a Miranda začali mít nějaký vztah ještě v roce 2008, ale rodina ze dvou vojáků má hodně problémů.

Hodně času plánovali narození dítěte a kvůli množství důvodů nechtěli znepokojovat všech. Ale teď v náš svět přichází malá Mellisa.

.

Před tím Donny a Miranda udělali stejnou návštěvu i k rodičům dívky, a ti nezavolali svým příbuzným, a nic jim neříkali. Je to vtip, dozvědět se o narození vnučky přímo tak.

Share