Epidemie zlevňuje základní potraviny: Tesco začalo, pokračují i ostatní

Obchod Tesco po cele České Republice v době pandemii koronaviru pro své zákazníky zlevnil potraviny. Celkem zpevněných produktů je 19, a jsou nejnutnější pro každého.

Některé obchody také odreagovali na takové snížení cen na produkty, a nabízeli všem zákazníkům časté slevy a dostupnost všech výrobku na policích.

Co ve dnešní době nabízí Tesco?

.

“Snížili jsme ceny na denní potřebné produkty. Například teď balík vajec 10 kusů stojí 27,90 korun, a litr mléka 12,90 korun”, – napsali řetězce.

Tesco chce, aby jeho zákazníci platili za své oblíbené produkty méně, a kvůli tomu zlevnily ještě 595 výrobků. Takovou nízkou cenu budou udržovat i po ukončení karantény.

Co dělají pro své zákazníky ostatní obchody během epidemii?

.

Penny Market také se snaží vydávat zlevněné zboží svým zákazníkům. “Reagujeme na situaci, a díváme se na to, co dělají naši konkurenti”, – řekl mluvčí Tomáš Kubík.

.

V Kauflandu zákazníci každý týden obdrží letáky se zlevněnými produkty. “Také vydáváme věrnostní karty, které pomáhají nakupovat produkty výhodně”, – řekla mluvčí Renata Maierl.

.

“Globus zákazníkům nabízí stejné nízké ceny na produkty, a také tam jsou promoční akce”, – řekla mluvčí Lutfia Volfová.

Také obchod má program Glóbus Lepší Svět, který pomáhá různým projektům materiálně a finančně. Na iniciativy Glóbus utratil 3 miliony korun.

.

“Všichni naši zákazníci vědí, že máme spolehlivé a nízké ceny. Každý týden také máme letáky”, – řekl mluvčí Albertu.

.

Celou situaci také podpořil Lidl, který nabízí zákazníkům nejvýhodnější ceny.

Share