Jiří Langmajer se pochlubil fotkou dcery: fanoušci zanechali spoustu komentářů

Jiří Langmajer ztvárnil za svou hereckou kariéru mnoho rolí, kromě toho se věnoval i dabingu. Teď má ale herec jiný důvod k radosti, jeho dcera získala magisterský titul. Pochlubil se její fotkou na svém Instagramu.

Julie dokončila studium a teď může slavit. Její otec je také šťastný, je na ni pyšný. Fanoušci zanechali spoustu komentářů, gratulovali jí.

Jiří Langmajer / Zdroj: youtube.com

Herec na sociální síti zmínil i svou bývalou manželku, napsal, že jeho dcera je chytrá po mamince. S ní má ještě dceru Terezu, Jiří Langmajer je dvojnásobným otcem.

Adéla Gondíková / Zdroj: youtube.com

Před třemi lety se herec oženil se svou přítelkyní, herečkou Adélou Gondíkovou. Jeho dcery dobře komunikují i s dcerou Adély Nelou Brouskovou. Zdá se, že všichni mají dobré vztahy.

Jiří Langmajer / Zdroj: youtube.com

Před čtyřmi lety se herec stal dědečkem, Tereze se narodil syn Timotej. Jiří Langmajer nechce, aby jeho vnuk šel v jeho stopách, podle něj by bylo dobré, aby se herecké kariéře vyhnul.

PSALI JSME: „DOSTAL MĚ JEDEN PÁN“: PATRICIE PAGÁČOVÁ BYLA PŘEKVAPENÁ, JAK NA JEJÍ FOTKY V PLAVKÁCH REAGOVAL JEDEN FANOUŠEK

PŘIPOMÍNÁME: JAK VYPADÁ ŽENA, KTERÁ VÁŽÍ 222 KILOGRAMŮ: CHYSTÁ SE PŘEKONAT SVĚTOVÝ REKORD A JE NA SVÉ KŘIVKY HRDÁ

Share