Pes čekál 4 roky na majitele na dálnici, až se pro něj někdo vrátí: Ale jeho rozhodnutí po tolika letech čekání překvapilo nejen rodinu

Lidé, kteří se starají o zvířata bez domova, se velmi často musí potýkat s lhostejností a dokonce krutostí ze strany lidí.

Vidí, jak nedbalí majitelé sváží své psy na ulici a nechávají je bez dozoru, jak nechávají své domácí mazlíčky chodit na procházku – a ztratí se nebo se dostanou do aut, protože lidé záměrně vynášejí svá zvířata z města, aby se jich zbavili.

A proto není divu, že při setkání se ztraceným zvířetem si mnozí okamžitě myslí na to nejhorší.

.

Takže nedávný příběh v Thajsku se psem Leo způsobil rozruch na internetu. Leo je středně velký pes s bílými vlasy, domácí a zjevně není přizpůsoben pro život na ulici.

Před čtyřmi lety se najednou objevil na dálnici mimo město a od té doby tam žije a čeká na svou rodinu.

.

Leo – to místní říkali psi, každý den seděl u silnice a dívali se do dálky. Byl velmi hubený, dostal blechy, nakazil ho lišejníky.

.

Vlasy se mu stočily do zamotání a jeho dřívější veselost nenasvědčovala.

45letá žena žijící poblíž, si jednou všimla Lea a nebyla schopna projít kolem. Vrátila se k němu z domova a přinesla mu jídlo.

Lost Doggy Waits Faithfully By Roadside For Owner, Finally Reunited 4 YEARS Later

Když se Leo po nějaké době přestal bát, Saovalak odvedla Leo do svého domu. Pes však uprchl a vrátil se ke svému příspěvku u silnice.

.

Saovalak pokračovala v krmení nešťastného psa a přinesla mu jídlo přímo na silnici. Několikrát se ho pokusila vzít domů – ale pokaždé, když Leo neustále utekl – jasně čekal na své pány.

.

Místní obyvatelé začali o psovi stále častěji mluvit a žasli nad jeho oddaností. Mnozí si byli jisti, že se toho psa úmyslně zbavili – po čtyřech letech ho milující majitelé pravděpodobně přijdou a najdou ho.

.

Jeden z místních obyvatel, Anuchit, si myslel, že pokud existuje dokonce malá šance, že Leo opravdu neopustil a jeho majitelé ho stále hledali, měl by tuto šanci využít.

Ten poslal na Facebooku příspěvek o Leovi a jeho příběhu a požádal o sdílení tohoto příspěvku se svými přáteli. Překvapivě to fungovalo!

.

Rodina psala Anuchitu s tím, že Leo je velmi podobný svému psovi jménem Bonbon, který byl ztracen v roce 2015.

Jak rodina řekla, v roce 2015 jeli po této silnici a zastavili se u benzinové stanice jen na krátkou chvíli, ale zjistili, že jejich mazlíček byl pryč, když jeli slušnou vzdálenost.

.

Vrátili se na stanici, ale pes už tam nebyl a mysleli si, že Bonbon byl někde zjevně zasažen autem.

Pes byl strašně šťastný, když viděl své staré pány – vrtěla ocasem a štěkala, skákala kolem. Když však ženy, které dříve vlastnily BonBon, nabídly psa, aby s nimi šel domů, odmítl.

Najednou se pes obrátil k Saovalakovi, té samé ženě, která ho všechny ty čtyři roky krmila, a posadila se na nohy a odmítla odejít.

.

Bývalá rodina Bonbonů byla k rozhodnutí domácího mazlíčka sympatická. Slíbili, že pomohou Saovalakovi zaplatit všechny účty od veterináře a pomoci psovi s jídlem.

Anuchit, který vyprávěl o tomto celém příběhu na své stránce na Facebooku, připustil, že rozhodnutí Leo \ BonBona překvapilo jeho předplatitele – byli si jisti, že po tolika letech čekání by pravděpodobně šťastně odešel do své bývalé rodiny.

Tak či onak se pes rozhodl jinak. Nyní už neběhá od Saovalaka, nyní našel svůj nový domov.

Share