“Mimozemšťani přiletěli k nám”: Zvláštní trávník a vejce jako z filmu Vetřelec překvapili celou síť

Dnes svět má možná nejtěžší dobu za poslední 60 let. Málo mu nákazy, která se nazývá Covid-19, tak k nám ještě přiletěli mimozemšťani. Fotografii šokovali celou síť.

Fotograf říká, že farmář, na jehož poli byla udělaná fotografie, dokonce nebyl překvapený od takových vajec. Jestli věřit filmu “Vetřelec” a “Prometej” naši planeta má velký problém.

Tady jsou vejce mimozemšťan!

.

Vypadá jako scéna z horror filmu.

.

A všichni ví, co je uvnitř.

.

Ale jestli se podíváme blíže uvidíme jistotu.

.

Znovu ufologové jsou zklamané. Zvláštní vejce jsou obyčejná zelí. V minulém roce úroda byla natolik bohatá, že farmáři se rozhodli ji nasbírat, a nechali velkou část kapusty v zemi.

Ale zima byla dostatečně tepla, kvůli tomu zelí nezmrzla, a kdy se začala námraza, voda ve vnější vrstvě zmrzla. Kvůli tomu zelí se stala jako vejce mimozemšťan.

.

Uklízet zelí už není žádný smysl, úplně shnilá, kvůli tomu se stane hnojivem. A ve dnešní době, všichni, koho zajímají mimozemšťani fotografuji se s jich vejci.

Také zvláštní věc od mimozemšťan uviděl jeden muž na svém trávníku. Leo Andersen vyšel z domu, a uviděl, že jeho trávník je ukrytý bílou jinovatkou.

Ale kdy se přiblížil, zjistil, že není to ona. Muže šokovalo to, že trávník byl úkryt pavučinou.

.

Muž nikdy takovou věc neviděl, a pochopil, že uviděl vlastníma očima zvláštní přírodní jev.

Andersen udělal několik fotografii, a sdílel jich na sociálních síti. Někdo z odborníků zvadl vysvětlit, co se vůbec stalo s jeho trávníkem.

.

Takové velké množství pavučiny mohou splést jenom Cedivečkoviti pavouky. Jsou velmi malé (dospělé pavouky mají jenom 5 mm).

Ale jich hlavní zvláštnost je to, jak pleti svou pavučinu. Pavouci pustí své niti do vzduchu, a vítr jich roznáší po okolí.

.

Tak se muže uskutečnit zvláštní koberec na trávníku.

Share