„Nedokážu popsat, jak jsem se v tu chvíli cítil“ : To, jak novorozenec rozezná hlas otce , hrne slzy do očí

Říká se, že spojení mezi matkou a dítětem vzniká okamžitě, je to biologicky určeno. Táta však možná bude potřebovat čas, aby si uvědomil svou novou roli – roli otce.

V případě páru z Brazílie to tak vůbec není. Narození prvorozených bylo pro ně opravdu nezapomenutelným okamžikem z důvodu reakce dcery na papeže.

.

Když bylo dítě umístěno na hrudi své matky, promluvil s ní mladý otec a ona ho poznala. Dítě se na něj usmívalo natolik, že se v tu chvíli rozplynulo srdce šťastného tátu.

„Nedokážu popsat, jak jsem se v tu chvíli cítil,“ říká Flavio Dantas, šťastný táta.

.

Je to láska, která nezapadá do vaší hrudi.“

Mladý otec si je jistý: dítě se na něj jen z dobrého důvodu neusmívalo, měl to důvod. Ukázalo se, že Flavio mluvil se svým dítětem každý den, když byla ještě v žaludku své matky.

.

„Neustále jsem říkal, jak moc ji miluji, táta je tady vedle tě, že se stanu nejlepším otcem na světě!“ A když se narodila, viděl jsem nejroztomilejší úsměv, jaký jsem kdy viděl, “usmívá se Flavio.

Nyní má dítě Antonella – jak se dívka volala – vlastní Instagram, který vede maminka a táta.

.

Její otec stále uctívá a nemůže se přestat dívat na její princeznu.

.

Když je doma (Flavio je námořník a často chodí na služební cesty), jednoduše nenechá Antonellu, aby se držela z jeho rukou.

.

Zdá se, že opravdu bojoval o titul nejlepšího tatínka na světě. Antonella bude určitě mít jedno z nejrozsáhlejších fotoalb s obrázky dětí.

.

Share