„Jsme si jisti, že dům není prázdný“: Tento dům čeká na nové obyvatele, ale nikdo nechce ho získat ani zdarma

Vzhledem k legendě ducha babičky v domě, nikdo ho nezískal ani zdarma.

Obyvatelé Spojených států nechtějí koupit chalupu zdarma, protože si jsou jisti, že není prázdná a již má neviditelné a nebezpečné obyvatele.

Předchozí majitel pověděl potenciálním majitelům o paranormálních účincích v domácnosti.

.

Chata se čtyřmi ložnicemi v Louisianě je prázdná a čeká na nové obyvatele, přestože ji majitelé nemovitostí poskytují zdarma. Budova byla postavena ve 30. letech a během její existence se jí podařilo získat pověst hrozného místa.

Důvodem je jedna z bývalých obyvatelek chaty – Don Vallot Declot. Žena tvrdí, že duch její prababičky žije v domě. Duch, podle Dony, rád pohybuje hrnce a obrací nádobí hotovým jídlem.

.

Babička žila ve věku 90 let a byla charakterizována láskou k zasahování do kuchyňských záležitostí mladých příbuzných.

Rodina Dony vlastnila půdu, na které byl dům postaven od roku 1860, a její prababička Adele zemřela v jeho obývacím pokoji v roce 1967.

.

Dona a jeji rodina opustili budovu v 80. letech.

„Věříme, že Adele je duch, ale není zlověstná. Byla vysoká asi 1,5 ma vážila 45 kg. Žila do věku 90 let a vždy praskla v květináčích. Když jsme něco nechali na sporáku, pohlédla do hrnce“.

Podle Dony, zůstal zvyk po smrti babičky.

„Byla si toho dobře vědoma. Když jsme tam bydleli, slyšeli jsme, jak ji neustále cinkají hrnce. Slyšeli jsme, jak někdo zvedá víko, když nikdo z nás nebyl v kuchyni.“

.

Tato stránka je nyní ve vlastnictví realitní společnosti McLain Investments a jeden z jejích spoluvlastníků, Sylvia McLain, se snaží dům prodat. Žena od bývalých obyvatelek chaty slyšela, že je straší duch.

Budova získala mezi místními obyvateli děsivou pověst – ve srovnání s domem v americkém Amityville, kde Ronald Defoe, zavražděný vrah v roce 1974, zastřelil své rodiče, dvě sestry a dva bratry.

Podle realitního makléře jeden z předchozích obyvatel chaty v Louisianě dokonce přivolal exorcistu, aby vyhnal ducha babičky Adely. Kvůli nedostatku ochoty vstoupit do domu je propuštěn zdarma.

.

Kupující však bude muset budovu dopravit na své území, a to je další důvod, proč ji nikdo nekupuje (možná důležitější než duchové).

Aby přilákala kupující, Sylvia dvakrát sdílela fotografie budovy na facebookové stránce její společnosti, protože první příspěvek nepřinesl nic jiného, než komentáře o duchu.

.

Share