Idol žen Oldřich Kaiser dnes slaví 65. narozeniny: „V blázincích se mi líbí“, překvapil herec

Poprvé v životě si zapálil cigaretu už ve druhé třídě. S alkoholem měl ještě větší problémy, například několikrát skončil v psychiatrické léčebně. Herec Oldřich Kaiser dnes slaví 65. narozeniny.

Už ale nemůže slavit jako dřív, protože loni měl infarkt a teď je nucen brát léky na ředění krve. Dokonce řekl, taková slova, že někdy někteří lidé jsou ochotni vzít léky, usnout a už nikdy neprobudit.

Stále má touhu ukázat všem svůj talent a bavit diváky, ale pravděpodobně to všechno brzy nebude.

.

Za pár měsíců herec bude mít nárok na důchod. Oldřich Kaiser říká, že pokud se k tomu dostane, tak s největší pravděpodobností už nic dělat nebude.

Když už bude v důchodu, plánuje si užívát přírodu, pít kávu a kouřit. Některé výroky herce zněly velmi zvláštně.

.

„Nejlepší divadlo je bez lidí. Pak už následuje monotónní facha“ řekl Oldřich Kaiser.

Herec se dlouhodobě léčil ze své závislosti na alkoholu. Samý fakt svých problémů a dlouhé léčby se však netají.

.

Herec prozradil, že se mu v blázinci dokonce líbilo. Vysvětlil, že tam jsou všichni stejní a všichni jsou na stejné lodi.

Řekl, že tam bylo možné dělat, co chtěl, i když zůstal v uzavřené místnosti, i tak to zanechalo dostatek svobody.

.

Své narozeniny Oldřich Kaiser odmítl jakkoli komentovat. Asi na to neměl náladu.

Řekl velmi šokující slova. Řekl, že někdy už člověk může být velmi rád, že si vezme nějaké léky, usne a už se nikdy neprobudí.

.

Tato osoba však často zastavuje, že je to příliš sobecké chování, protože tam jsou blízcí, kteří potřebují jeho podporu. Má vůči nim povinnosti.

Ostatním hercům se nelíbilo, že nemohou hrát během karantény. Ale Oldřich Kaiser se na toto téma asi moc neobával a byl prostě klidný.

.

Podle něj by se nemělo nic dělat, pokud to nejde. Řekl, že například by byl nakažen chřipkou, pak by sláva a potlesk od několika stovek diváků trvaly 1-2 minuty, ale mohl by někoho nakazit, což už není dobré.

TAKY JSME PSALI: „PŘILETĚLO DALŠÍ LETADLO. ROUŠKU SI NEVEZMU, JE Z KOMUNISTICKÝ ČÍNY“: OLDŘICH KAISER SE ROZHODL NESKRÝVAT SVÉ ROZČAROVÁNÍ A NATOČIL SE NA VIDEO

Share