85letá maminka Yvetty Blanarovičové se proslavila na sociálních sítích: „Jednou jsem jí řekla, že se na ni dívalo asi 90 000 lidí“

Herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová v době epidemie koronaviru žila se svou matkou v Praze. Přijela za ní na Slovensko a společně odjely do české metropole. Vysvětlila, proč se tak rozhodla. Píše o tom server Super.cz.

Měla určité obavy, že se její matce může něco stát, protože je astmatik a má určité srdeční problémy. Chtěla proto, aby byly spolu. Její matce je nyní 85 let.

Yvetta Blanarovičová / Zdroj: youtube.com

Během epidemie si obě hledaly zábavu. Herečka například častěji malovala a její matka vařila, sázela rajčata a dělala další podobné věci.

Yvetta Blanarovičová má obavy, protože její matka je velmi hodný člověk a velmi ji miluje. Chce s ní ještě trávit čas, takže nechce, aby byla máma nemocná.

Yvetta Blanarovičová / Zdroj: youtube.com

Zpěvačka na sociálních sítích zveřejňovala videa se svou matkou, ukázala, jak vaří. Tato videa se fanouškům velmi líbila a stala se velmi populární. Často ani neví, že ji dcera natáčí.

„Jednou jsem jí řekla, že se na ni dívalo asi 90 000 lidí, a tak mi řekla, že je lepší, když se lidé spolu setkávají a vyprávějí si osobně,“ dodala Blanarovičová.

Yvetta Blanarovičová / Zdroj: Super.cz

Herečka také uvedla, že s mámou pravděpodobně bude i nadále natáčet videa. Navíc se divákům líbí, že jim ukazuje svého nejbližšího člověka a jak spolu tráví čas.

PSALI JSME: DANA BATULKOVÁ UKÁZALA DÁREK OD IVANY GOTTOVÉ, KTERÝ SE PRO NI STAL POKLADEM: „JE MOJE LÁSKA OD MÝCH ČTYŘ LET“

PŘIPOMÍNÁME: “UMĚNÍ STÁRNOUT ZVLÁDÁ MÁLOKDO”: ZLATA ADAMOVSKÁ PROMLUVILA O VLASTNÍM STÁRNUTÍ, A JAK JE K NĚMU PŘIPRAVENA

Share