Žena šla do obchodu, aby si koupila boty pro svou dceru: Ale v důsledku přinesla domů 1500 párů

Toto je mimořádný akt, který přinese štěstí stovkám lidí.

.

Žena šla s dcerou do obchodu, aby si koupila nový pár bot, ale nákupy se ukázaly mnohem více, než bylo plánováno.

Američanka koupila celý obchod a přinesla domů jeden a půl tisíce párů bot, ale tento shopaholismus pomůže celému regionu.

Carrie Jerniganová (37), matka tří dětí z Arkansasu v USA, v květnu 2019 šla do obchodu se svou nejstarší dcerou koupit boty.

Při nakupování dívka požádala matku, aby koupila pár tenisek s „Avengers“, protože přítelkyně neměla příležitost aktualizovat nový školní rok, píše Fox News.

Carrie tato žádost nepřekvapila, protože jako předsedkyně školní rady si všimla vysoké úrovně chudoby ve škole, což je nápadné.

Podle ženy je v jejich okrese spousta potřebných rodin, které si nemohou dovolit základy.

Žádost dcery ji přiměla přemýšlet, aby přemýšlel o potřebných dětech, a ona se rozhodla žertem zeptat, kolik to stojí na nákup ne dvou párů, ale všeho, co je k dispozici.

.

„Žertem jsem se zeptala prodávajícího, kolik by stálo koupit zbytek boty. Další věcí, kterou si pamatuji, bylo, že se mě manažer zeptal na telefonu, jestli opravdu potřebuji celý obchod,“ řekla žena.

Žena vyprávěla neobvyklý příběh na Facebookové stránce o tom, jak rodinné nákupy skončily významným nákupem. Napsala, že okamžitě myslela na svého manžela: „Zabije mě.“

Ale to nezastavilo náhlý výbuch altruismu.

.

„Nakonec jsme se dohodli na zbývajících 400 párech bot. Jen jsem si myslela, že by pomohlo dětem, které nyní nemají boty, vrátit se do školy,“ řekla žena.

Carrie uvedla, že se příští den vrátila do obchodu, aby všechny své boty dala do krabic, a zatímco tam byla, zaměstnanci obchodu zjistili, že dorazila nová dodávka se stovkami bot.

Její děti okamžitě uvedly, že by měly tento produkt vzít také. Ale žena nemohla nesouhlasit. Řekla, že pokud otevřela několik krabic a našla dětské boty, vzali bychom je.

„A v každé krabici byly dětské boty. Bylo tam všechno, co si dokážete představit. 12 hodin, 95 velkých krabic a asi 1 500 párů bot“.

.

Žena řekla, že plánovali rozdávat boty před školou a uspořádali akci „Zpět do školy“.

Dodává, že zprávy o jejím nákupu se rozšířily po celém okrese a začala přijímat zprávy, ve kterých rodiče doslova stáli v řadě, aby si pro své děti vzali boty.

Mnozí ocenili vznešené gesto ženy a rozhodli se k ní připojit. Carrie řekl, že muž, který chtěl zůstat v anonymitě, podal jí tisíc dolarů a řekl: „Prostě je utratte za tyto děti!“.

Kromě toho začali další lidé také věnovat dary na pokrytí výdajů a žena se rozhodla utratit peníze za boty, ponožky, batohy a další školní potřeby. Jí se podařilo získat 3 000 dolarů.

„Jsem ráda, že tato akce pomůže potřebným rodinám v našem regionu. Nyní budou mít děti školní rok a budou se moci do školy vrátit s novými věcmi,“ řekla žena.

Share