Hudební legenda Jiří Korn slaví 74. narozeniny a s věkem zraje jako víno: Jaké tři ženy byly jeho osudové

Zpěvák, hudebník a tanečník Jiří Korn oslavil ve středu 74. narozeniny. O svém soukromí nerad mluví, nicméně neskrývá, kdo byly jeho osudové ženy.

Svou kariéru zpěváka a hudebníka zahájil v šedesátých letech minulého století. Stále je aktivní a vystupuje, do důchodu se zatím nechystá. Například 19. června se jeho koncert uskuteční v pražské O2 areně.

Jiří Korn / Zdroj: youtube.com

Podle serveru Ženy.iPrima.cz je jeho milostný život poměrně bohatý. Poprvé se oženil, když mu bylo 23 let, jeho ženou byla Hana. O několik let později se rozvedli, v klidu ale rozvod neproběhl. Jeho první manželka už zemřela.

V roce 1987 se Jiří Korn seznámil se svou budoucí manželkou Kateřinou. Tehdy vystupovala v jeho silvestrovské show. Chodit spolu ale začali až po Vánocích v roce 1989.

Kateřina Kornová / Zdroj: youtube.com

Jiří a Kateřina se vzali v roce 1992, narodily se jim dvě děti. Jejich synovi Filipovi lékaři diagnostikovali mozkovou obrnu a autismus. Dcera Kristina šla ve stopách svých rodičů, od tří let se věnovala tanci a dnes je demisólistkou Baletu Národního divadla. Před pár týdny se Jiří Korn poprvé stal dědečkem, Kristině se narodila dcera.

Zpěvák se svou druhou ženou se ale také rozvedl. Důvodem bylo prý to, že si přestali rozumět. Naštěstí tento rozvod nebyl bouřlivý. Dnes na něj Kateřina vzpomíná v dobrém, obdivuje například jeho smysl pro pořádek a čistotu.

Jiří Korn s manželkou Renatou / Zdroj: Profimedia

V roce 2017 se oženil potřetí, jeho ženou je o 25 let mladší Renata. Navzdory věkovému rozdílu jejich láska kvete, užívají si manželský život. „Ta mě bije od rána do večera, tak se pak proberu a je mi krásně,“ řekl Korn se smíchem pro CNN Prima News.

PSALI JSME: EVA HOLUBOVÁ UKÁZALA SVOU FOTKU PO PROBUZENÍ: „TOHLE SPÍŠE PŘIPOMÍNÁ ÚČES EINSTEINA“

PŘIPOMÍNÁME: JIŘINA BOHDALOVÁ SI PRÝ NEODNESLA Z HRADU JEN VELKOU KYTICI: JAKÝ DÁREK K JUBILEU DOSTALA OD MILOŠE ZEMANA

Share