Zuzana Kajnarová slaví 41. narozeniny: Co prozradila o rodině. Její příbuzní jsou známí politici

Zuzana Kajnarová oslavila v sobotu 41. narozeniny. Herečka je dvojnásobnou maminkou, vychovává syna a dceru. Je šťastná po boku svého manžela, herce, zpěváka a hudebníka Romana Říčaře.

Zuzana Kajnarová se narodila v Ostravě, 17. června oslavila 41. narozeniny. Od dětství si vytvářela vztah k herectví.

V devatenácti letech se přestěhovala do Prahy, kde absolvovala DAMU. Svou kariéru zahájila zhruba před 20 lety.

V roce 2008 začala chodit s Romanem Říčařem, o dva roky později měli svatbu. Manželům se narodila dcera Rozárka a syn František.

„Děti mi změnily život celkově. V tom, jak trávím čas, jak přemýšlím,“ řekla Zuzana Kajnarová v rozhovoru pro Deník.

Díky dětem teď mnoho nabídek odmítá a vybírá si jen ty, které ji zajímají. Když se stala matkou, změnila priority, teď chce trávit více času se svými potomky. Dnes víc plánuje, protože chce dělat důležité věci a užívat si života.

Děti zdědily talent po rodičích. Rozárka se věnuje hře na piano a zpěvu. František je podle matky také talentovaný, ale herečka neví, jestli se bude dobře učit.

Zajímavostí je, že někteří členové její rodiny jsou politici. Podle serveru Ženy.iPrima.cz byl její otec Petr Kajnar v letech 2006 až 2014 primátorem Ostravy a její strýc z matčiny strany je Lubomír Zaorálek, který byl ve vládě Bohuslava Sobotky ministrem zahraničí a v letech 2019 až 2021 byl ministrem kultury.

PSALI JSME: DENISA PFAUSEROVÁ SE STALA MAMINKOU: HEREČKA VYBRALA MIMINKU NETRADIČNÍ JMÉNO

PŘIPOMÍNÁME: „NEJKRÁSNĚJŠÍ RODINKA“: EVA BUREŠOVÁ SE POCHLUBILA FOTKOU S PŘEMKEM FOREJTEM A TRISTANEM

Share