Slepý muž díky přístroji poprvé viděl svou ženu : Svou spontánní reakcí zasáhl všechny přítomné

Představte si, jaké to je svázat rodinna uzel s osobou, kterou jste nikdy neviděli. Nebo porodit dítě, promluvit si s ním a nevědět, jak jeho hezká tvář vypadá.

Představte si, jak smutné je žít ve světě plném různých věcí, které nelze vidět. Toto je realita muže jménem Gene Purdy, který se narodil s Stargardtovou chorobou.

.

Toto onemocnění postihuje sítnici a pacient vidí pouze světelné obrysy objektů, nic víc. Oficiálně byla Jin diagnostikována až ve věku 16 let.

.

Pak potkal lásku svého života, Joy, vzali se a porodili syna Lincolna. Gene byl docela šťastný. Jeho jediným problémem bylo, že nikdy neviděl, jak vypadala jeho manželka a syn.

Slepec sledoval televizní pořad, jehož hostem byla žena s Stargardtovou chorobou. Vedoucí programy jí pomohly vidět její sestru, kterou neviděla déle než 10 let!

Poskytli ženě eSight – jedná se o revoluční brýle, které lidem s poruchami zraku umožňují znovu vidět svět.

.

Joy byla ohromená. Napsala dopis vedoucím televizního vysílání a doufala, že budou mít stejnou příležitost vidět svět.

Joyova žádost byla vyslechnuta a rodina Purdy byla pozvána na show v New Yorku. Když byl eSight položen na hlavu, byl Gene velmi nervózní …

.

Když byly brýle před Genem, obecenstvo nevědělo, jestli ten muž něco viděl nebo ne. Zdálo se, že jeho tvář byla zkamenělá. Při pohledu na jeho manželku řekl: „Je krásná …“

Pak emoce zametly celou rodinu a Jin, jako malé dítě, se rozhlédl po celém světě kolem sebe.

Představitel programu poté oznámil, že dává Ginům brýle v hodnotě 15 tisíc dolarů, a nyní může každý den vidět svou manželku a syna!

Share