Sedmnáctiletý chlapec se oženil s 51letou ženou: Podívejte se, jak pár žije za 19 let

Když se Jay Barham a Linda poprvé setkali, bylo mu 17 a jí 51. V té době byla žena rozvedena a vychovávala dvě děti, ale nepřestávala hledat opravdovou lásku.

V roce 2000 se pár setkal na hodinách jízdy a okamžitě si našel společný jazyk. O rok později byli Jay a Linda ženatí. Od té doby uplynulo 19 let, a tak dnes žijí.

.

Oddaný manžel a manželka

Přes velký věkový rozdíl začala mezi hrdiny příběhu vášnivá záležitost, když Linda naučila chlapce řídit auto. Jejich příbuzní a přátelé byli šokováni jejich vztahem. Dnes mají 36 a 70 let, ale milenci tvrdí, že jejich pocity nezmizely.

Linda a Jay plně porozuměli, když zjistili, že milují stejnou hudbu, a když jedna z písní Eltona Johna hrála v autě během třídy, student a učitel instinktivně políbili.

Ještě předtím měl Jay holky, ale několik dní po polibku se pokusil přijít k rozumu a rozhodnout se pozvat Lindu na rande.

Žena byla velmi znepokojena jejich vztahem, protože její mladý manžel byl ve stejném věku jako její syn Simon. Někteří na jejich spojení stále reagují špatné.

Linda také vychovává dceru. Obě její děti byly šokovány jejím novým přítelem, ale přijaly situaci, protože chtěly, aby jejich matka byla šťastná.

.

Jayova nová vášeň se ukázala být o více než deset let starší než jeho rodiče. Ten naznačil, že jejich vztah byl jen dočasným koníčkem.

Ale o 8 měsíců později se milenci oženili, nevěnujíc pozornost skutečnosti, že svatba byla naplánována na pátek 13.

Bydlení spolu

Pár zahájil vlastní podnikání – malou kavárnu a pekařství, které byly umístěny poblíž jejich domu. Když Jay v roce 2014 ztratil matku, vztah manželů se posílil.

Ačkoli milenci často slyší od kolemjdoucí – velmi nepříjemné komentáře, nemají obavy z negativních názorů druhých.

Někteří berou Lindu za Jayovu matku. A jeden nepřítel rozbil okna auta. Ale i nadále se navzájem milují, navzdory všem překážkám.

.

Tajemství šťastného vztahu

Na začátku manželství mohla Linda porodit dítě, ale se Jay nechtěl stát otcem. Věří, že je jedním z těch mužů, kteří navždy zůstávají dítětem.

Místo toho se šťastně pohrává se sedmi vnoučaty své ženy.

Podle Jaye se nebojí, když je jeho žena pryč, nebojí se být sám, protože dnes preferuje život a zábavu. Je šťastný, že jeho dospělá polovina dokáže jeho city vždy poslouchat.

Pár dělá všechno společně. Jediným předmětem jejich sporu je rozmarná kočka, kterou není snadné vychovávat.

Milovníci víkendů obvykle tráví na své farmě.

Share