„Nemohla jsem uvěřit, že to bylo moje dítě. Ale je to moje kopie“: Žena porodila opravdu jedinečná dvojčata

Některé děti se rodí opravdu jedinečné. Například celý svět zasáhly dvojčata fotografky Judith Nvokochi – její syn Kamis má tmavou pleť, černé vlasy a hnědé oči a jeho sestra Kachi – albínka.

Podle Judith lékaři nejprve neřekli, že by měla dvojčata.

„Vzpomínám si, když jsem poprvé přišla na ultrazvuk, a bylo mi řečeno:“Budeš mít dítě,“a řekla jsem:“ Ne, budu mít dvojčata,“protože jsem o tom nepochybovala.

Druhý ultrazvuk ukázal, že existují dvojčata.Bylo mi řečeno, že se mohou narodit s Downovým syndromem,“ řekla Judith.

Podle matky Kachi ve všech 7 týdnech ve všem zaostávala, dívka byla velmi malá a nerostla. Jak se ukázalo při narození, děti mají různé barvy pleti.

„Byla jsem v šoku, když jsem si myslela, že mi bylo předáno dítě někoho jiného. Nemohla jsem uvěřit, že bylo moje,“ připustila Judith.

Když ale první šok prošel, žena řekla, že si myslí, že Kachi je dokonalá: „Obě děti byly zdravé, prostě mě vyděsily. Jen si nemyslíte, že má jinou barvu, je to moje kopie.“

A opravdu, kromě citlivé pokožky a zraku je Kachi zcela zdravá. Samozřejmě se kolemjdoucí na ulici na ni překvapeně dívají, ale Judith se nebojí.

„Okamžitě jsem si neuvědomila, že budu muset vychovat albín. Měla jsem obavy o to, co lidé říkají. Je velmi neobvyklé porodit albín a dítě s tmavou kůží současně“.

Dvojčata mají skvělý vztah a maminka říká, že „nevšimnou si nic zvláštního“. Kamis a Kachi mají velké štěstí, že se navzájem mají.

Je třeba zdůraznit, že na světě existuje mnoho takových dvojčat.

Na sociálních sítích se tak stali populární Isabella a Gabriella Shipley, bratří dvojčata. Ale děti jsou neuvěřitelně podobné, a to i přes rozdílnou barvu pleti.

Share